ZLÁ POISTKA U GENERÁTORA DYMU

Dobrý deň, z ničoho nič mi prestal u elektrickej udiarne Borniak fungovať generátor dymu. Nemohli by ste mi poradiť, kde môže byť chyba? Mám sa obrátiť na servis udiarní Borniak? Ďakujem
01.12.2021 Milan D.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za otázku. Nefunkčný generátor dymu môže spôsobiť viac faktorov. V prípade poruchy generátora dymu, je prvým signálom vyhodenie poistiek. Pokiaľ je Vaša elektroinštalácia v poriadku, ističe sú nahodené. Ďalším krokom je kontrola poistky generátora dymu. Poistka je skrytá v plastovom „domčeku“. V nižšie priložených fotkách uvidíte kde sa nachádza a ako vyzerá. Skontrolujte prosím, či nie je poistka poškodená. V prípade, že áno, sme schopní Vám obratom poistky objednať ako náhradný diel.  

generátor dymu Borniak

V prípade, že budete mať ďalšie otázky ohľadom možného servisu udiarní Borniak, neváhajte a obráťte sa na nás. Môžete volať na našu zákaznícku linku, ďalej je Vám na našich webových stránkach k dispozícii kontaktný online formulár alebo sa za nami môžete vydať do našej kamennej predajne Vladeko v Tachloviciach. Tu sa môžete s prípadnými otázkami obrátiť na jedného z našich technických poradcov.

pojistky-02
pojistky-03

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít