Z akého materiálu je sada dosiek na krájanie?

Dobrý deň, vo vašom e-shope ma zaujala sada krájacích dosiek. Môžete mi povedať, z akého sú materiálu a aké majú rozmery? Ďakujem za odpoveď.
08.05.2019 Robert D.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Sada krájacích dosiek obsahuje jeden bambusový podstavec a tri vinylové dosky na krájanie. Bambusový podstavec má rozmery 46 x 29,5 centimetrov a vinylové dosky 42,5 x 26 centimetrov. Na údržbu bambusového podstavca a krájacích dosiek odporúčame používať teplú, ale nie horúcu alebo dokonca vriacu vodu. Cena kompletnej sady dosiek na krájanie predstavuje 59,99 € a na našich webových stránkach ju nájdete pod katalógovým číslom 17176.

 

Ak budete mať o sadu krájacích dosiek naďalej záujem, alebo keby ste sa chcel opýtať na niečo iné, neváhajte a obráťte sa na nás. Na to môžete využiť našu zákaznícku linku, alebo nám svoje otázky môžete posielať prostredníctvom kontaktného online formulára alebo sa za nami môžete vybrať do nášho obchodu Weber World Vladeko v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy), kde sa vám bude osobne venovať jeden z našich odborných poradcov.