Pripojenie PB flaše ku grilu Weber Q1200 stand

Dobrý deň, bude obsahom balenia plynového grilu Weber Q1200 stand hadica s koncovkou pre pripojenie k štandartnej PB flaši, alebo s koncovkou pre pripojenie s jednorázovou kartušou, alebo obe?
18.09.2019 Ondrej P.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Plynové grily Weber Q1200 sú štadartne dodávané s pripojením na plynovú kartušu. Prestavbu na standartnú PB flašu 5 a 10 kg je možné s pomocou prepojovacej sady 3 v 1 pre plynové grily Weber. Napájací set sa skladá z hadice, šrubu a regulátoru prúdenia plynu. Pokiaľ by ste chcel použíť malú 2 kg bombičku, je potrebné dokúpit odtlačný ventil pre pripojenie k 2 kg PB flaši. Obe veci máme štandartne skladom a môžeme obratem odoslať. 

V prípadě, že budete chcieť prepojovacú sadu 3 v 1 objednat, alebo keby ste sa chcel opýtať ešte na niečo iné, neváhajte a obráťte sa na nás. Pre tieto účely môžete využiť našu zákaznícku linku, prípadne nás môžete osloviť cez kontaktný online formulár na našich webových stránkach alebo za nami môžete prísť do našej predajne Weber World Vladeko v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudná pri Prahe), a vaše prípadné otázky Vám zodpovie jeden z našich technických poradcov.

pripojovaci-sada-3v1-1
pripojovaci-sada-3v1-3
pripojovaci-sada-3v1-4
odtlacny-ventil

Aktuality

Archív aktualít