Predávate niečo na dochutenie rýb a morských plodov?

Dobrý deň, predávate nejaké korenie, marinády alebo iné dochucovadlá na ryby a morské plody? Ďakujem za odpoveď.
01.05.2019 Václav B.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Z našich korenín sa na dochutenie rýb a morských plodov najviac hodí osviežujúci Weber Zesty Lemon. Koreniaca zmes s citrónovou kôrou Zesty Lemon stojí 10 € a jedno balenie obsahuje celkom 142 gramov korenia. Ryby a morské plody môžete dochucovať tiež pikantným korením Weber New Orleans Cajun Seasoning, ktoré vychádza z tradične pestrej neworleanskej kuchyne. Korenie New Orleans Cajun Seasoning stojí 10 € a balenie tiež obsahuje 142 gramov koreniacej zmesi.

Okrem koreniacich zmesí vám na dochutenie rýb a morských plodov môžeme ponúknuť tiež marinády Weber. Zvlášť marinády White Wine & Herb a Citrus Herb pasujú k rybám a morským plodom ako uliate. Marinády stoja 99 korún a kombinujú sa s olejom a vodou (marináda White Wine & Herb) alebo s pomarančovou šťavou (marináda Citrus Herb). Okrem koreniacich zmesí a marinád môžete rybám a morským plodom dodať osobitejšiu chuť pomocou údiacich lupienkov na ryby a morské plody.

 

V prípade, že si vyberiete niektoré koreniny, marinády, či lupienky na údenie, alebo keby ste mal nejaké ďalšie otázky, neváhajte a obráťte sa na nás. Osloviť nás môžete na našej zákazníckej linke, prípadne nám svoje otázky môžete posielať prostredníctvom kontaktného online formulára, ktorý nájdete na našich webových stránkach. Ďalšou možnosťou je osobne navštíviť náš Weber World Vladeko v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy), kde sa o všetkom, čo vás zaujíma, môžete porozprávať s jedným z našich odborných poradcov.

100-5691
img-7244
100-5692
100-5690
100-5688