PREDÁVATE LIATINOVÉ ROŠTY CULINARY MODULAR AJ PRE GRIL CAMPINGAZ 3 SERIES WOODY L?

Dobrý deň, mám doma plynový gril Campingaz gril 3 Series Woody L a chcel by som si k nemu prikúpiť ten rošt s vyberateľným stredom. Máte ho skladom, alebo vyrába sa vôbec taký rošt pre môj typ grilu? Ďakujem za odpoveď.
03.05.2022 Karel E.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Spomínaný grilovací rošt s vymeniteľným stredom pre váš typ grilu, teda Campingaz 3 Series Woody L, máme skladom a môžeme vám ho obratom poslať. 

gril campingaz

Grilovací rošt je vyrobený z matnej liatiny a možno na ňom používať všetky druhy príslušenstva Culinary Modular. Latinový rošt Culinary Modular nájdete na našich webových stránkach pod produktovým kódom 2000031300. 

gril campingaz

Pokiaľ budete mať o liatinový rošt Culinary Modular záujem, alebo ak by ste mal nejaké ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Pre tieto účely vám je k dispozícii zákaznícka linka, ďalej kontaktný online formulár na našich webových stránkach alebo nás môžete navštíviť v našej kamennej predajne v Tachlovicích (medzi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde sa vám bude venovať jeden z našich odborných poradcov,  ktorý zodpovie každú vašu otázku a so všetkým vám pomôže.

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít