Predávate cestovné grily na plyn?

Dobrý deň, chcel by som si na tohtoročnú sezónu zaobstarať nejaký šikovný cestovný gril, pokiaľ možno na plyn, aby som nebol závislý na prístupe k elektrine, alebo aby som nemusel pred každým grilovaním čakať, až sa rozžeravia brikety. Vďaka za radu.
13.04.2018 Lumír P.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. V našej ponuke máme hneď niekoľko grilov, ktoré by sa dali využiť ako cestovný. Môžeme vám odporučiť napríklad plynový gril Weber Go-Anywhere, ktorého rozmery sú 41 x 53 x 31 centimetrov a napája sa pomocou plynovej kartuše. Vďaka tomu je veľmi skladný a nie je problém ho pribaliť do batohu, cestovnej tašky, nehovoriac o kufri osobného auta. Cestovné  je aj napriek skromným rozmerom výkonným grilom, na ktorom si bez problémov pripravíte niečo dobré na zahryznutie pre seba aj pre vašich priateľov.
Go-Anywhere
Na výlety si môžete vziať tiež plynový gril Weber Q 1200, ktorý je dostupný v niekoľkých rôznych variantoch, alebo tiež v prevedení s praktickým stojanom. Plynový Q 1200 síce nie je klasickým cestovným grilom ako Go-Anywhere, ale aj tento gril je priestorovo nenáročný. Pohodlne sa vojde aj do kufra malého osobného auta (na batoh je predsa len moc veľký), takže s ním môžete vyraziť na výlet, k vode, do kempu, na dovolenku a pod. Q 1200 sa podobne ako Go-Anywhere napája pomocou plynovej kartuše. Ak by ste ale gril používal častejšie a kartuša by pre vás bola nedostačujúca, možno si ku grilu prikúpiť špeciálnu sadu pre pripojenie na plynovú bombu, pomocou ktorej sa gril pripojí ku klasickej plynovej bombe.

V prípade, že budete mať o ponúkané cestovné grily záujem, alebo keby ste sa chceli opýtať na niečo iné, neváhajte a obráťte sa na nás. Pre tieto účely môžete využiť našu zákaznícku linku, ďalej je vám k dispozícii kontaktný online formulár na našich webových stránkach alebo nás môžete prísť navštíviť do našej predajne Weber World Vladeko v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou pri Prahe), kde sa vám bude venovať jeden z našich odborných poradcov.

img-5669
img-5672
img-5731
3
cestovni-grily-006
cestovni-grily-004