PONÚKATE VO SVOJEJ POŽIČOVNI TIEŽ VEĽKÉ PLYNOVÉ GRILY CAMPINGAZ?

Dobrý deň, zaujala ma vaša požičovňa grilov. Budeme organizovať záhradnú slávnosť, a pretože sa nám tu zíde celkom veľa ľudí, hodil by sa mi nejaký väčší gril, ideálne plynový. Požičiavate aj väčšie grily Campingaz? Vďaka za odpoveď.
02.12.2021 Michal Ch.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. V ponuke našej požičovne grilov nájdete celkovo päť rôznych modelov, z ktorých dva znesú označenie veľký gril a hodili by sa teda aj pre vaše zámery.

gril campingaz

Menovite to sú Campingaz Master 3 Series Woody a 4 Series DH Classic EXSD. Prvý menovaný gril Campingaz Master 3 Series Woody je vybavený tromi horákmi a bočnými stolíkmi z akáciového dreva. Druhý menovaný gril Campingaz 4 Series DH Classic EXSD má dve oddelené grilovacie plochy, štyri klasické horáky a jeden bočný vhodný na prípravu rôznych omáčok a príloh k mäsu. 

grily campingaz

Pokiaľ budete mať o gril Campingaz záujem, alebo ak by ste mal nejaké ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Pre tieto účely vám je k dispozícii zákaznícka linka, ďalej kontaktný online formulár na našich webových stránkach alebo nás môžete navštíviť v našej kamennej predajne v Tachlovicích (medzi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde sa vám bude venovať jeden z našich odborných poradcov,  ktorý zodpovie každú vašu otázku a so všetkým vám pomôže.

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít