Môžete mi odporučiť nejaký komfortnejší kotlový gril?

Dobrý deň, chcela by som si u vás vybrať záhradný gril na drevené uhlie. Chcela by som ale niečo viac než len obyčajný kotol na troch nôžkach. Môžete mi odporučiť nejaký lepší gril na drevené uhlie? Ďakujem za odpoveď.
23.08.2018 Marcela D.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Vašim požiadavkám by z našej aktuálnej ponuky mohol vyhovovať napríklad gril na drevené uhlie Weber Performer Deluxe – veľký kotlový gril s priemerom 57 centimetrov zabudovaný do praktického stolíka s veľkou pracovnou doskou. Okrem toho má Perfomer Deluxe v základnej výbave špeciálny GBS rošt s vymeniteľným stredom, ktorý umožňuje použitie príslušenstva Weber GBS, medzi ktoré patrí napríklad kameň na pizzu, stojan na kurča a pod. V poklope grilu je zabudovaná termosonda a súčasťou balenia sú aj palivové nádoby na brikety/drevené uhlie, ktoré uľahčujú nepriame grilovanie a všeobecne manipuláciu s rozžeravenými briketami. Veľkou výhodou grilu Performer Deluxe je tiež plynový horák na predhrievanie brikiet, ktorý urýchľuje zapálenie grilu. Na napájanie malého horáka sa používa plynová kartuša, ktorú tiež nájdete v ponuke nášho internetového obchodu. Kotlový gril Weber Performer Deluxe stojí 599 € a v našom e-shope ho nájdete pod produktovým kódom 15501004.                                                       

Ďalším grilom, ktorý by mohol zodpovedať vašim prianiam a požiadavkám je kotlový gril Weber Performer Original. Podobne ako model Deluxe je aj Performer Original vybavený veľkým kotlom s priemerom 57 centimetrov, ktorý je zabudovaný do praktického vozíka so sklápacím stolíkom. V poklope má zabudovanú termosondu a do základnej výbavy patria palivové nádoby na nepriame grilovanie a špeciálny GBS rošt, ktorý výrazne rozširuje možnosti využitia grilu. Kotlový gril Weber Performer Original predávame za cenu 449 eur a v našom internetovom obchode ho nájdete pod katalógovým číslom 15301004. V prípade, že budete mať o ponúkaný kotlový gril záujem, alebo keby ste sa chcela opýtať na niečo iné, neváhajte sa na nás obrátiť. Volať môžete na našu zákaznícku linku, ďalej je vám na našich webových stránkach k dispozícii kontaktný online formulár alebo nás môžete navštíviť v našej kamennej predajni Weber World Vladeko v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy), kde si môžete gril prezrieť na vlastné oči a s prípadnými otázkami sa obrátiť na jedného z našich technických poradcov.

p1050521
1762016-gril-seminar-live-275
img-7029
souboj-performeru-deluxe-vs-original-005
obal-na-performer-deluxe-001