MÔŽEM DAŤ PLYNOVÚ BOMBU DO SKRINKY POD GRILOM CAMPINGAZ?

Dobrý deň, mám záujem o plynový gril Campingaz Master 4 Series Woody. Môžete mi prosím povedať, či sa pri tomto grile dá uložiť plynová bomba priamo do skrinky pod grilom alebo musí stáť vedľa? Mám malú záhradu a voľného miesta nie je práve nazvyš, takže by sa mi hodilo, keby som kúsok toho priestoru vedľa grilu ušetril. Ďakujem za odpoveď. .
24.01.2023 Patrik B

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Vami spomínaný plynový gril Campingaz Master 4 Series Woody patrí do kolekcie Master Series. A grily z tejto kolekcie sa vyznačujú okrem iného tým, že do nich možno umiestniť plynovú bombu a mať ju tam uloženú aj v priebehu grilovania. Žiadne iné grily Campingaz, okrem tých z edície Master Series, túto možnosť neponúkajú a plynová bomba musí pri grilovaní stáť vedľa grilu. 

gril campingaz

Ak budete mať nejaké ďalšie otázky ohľadom grilu Campingaz, neváhajte sa na nás obrátiť. Volať môžete na našu zákaznícku linku, k dispozícii je vám tiež kontaktný online formulár alebo nás môžete navštíviť priamo v našej kamennej predajni v Tachloviciach, kde s vami všetko preberie jeden z našich odborných poradcov.

gril campingaz

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít