Ktoré kotlové grily Weber majú v základnej výbave grilovací rošt GBS?

Dobrý deň, ktoré z vašich kotlových grilov Weber majú v základnom vybavení grilovací GBS rošt? Ďakujem za odpoveď
04.02.2019 Ondřej B.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. V našej ponuke nájdete hneď niekoľko grilov na drevené uhlie, ktoré sú vybavené grilovacím roštom GBS, vďaka ktorému je možné na našich griloch používať príslušenstvo Weber GBS. Jedným z nich je kotlový gril Weber Master Touch GBS. Weber Master Touch je našim najpredávanejším grilom a okrem čierneho prevedenia ho máme v niekoľkých ďalších farebných variantoch od bridlicovo modrej, cez krémovú, až po dymovo sivú a exkluzívnu červenú farbu. Weber Master Touch má veľký kotol s priemerom 57 centimetrov a bohaté príslušenstvo. Cena čierneho Master Touch je 329 € a na našom webe ho nájdete pod číslom 100027.Ďalším grilom z našej ponuky, ktorý je vybavený grilovacím GBS roštom, je Weber Performer Original. Tento gril na drevené uhlie má kotol s priemerom 57 centimetrov a je vybavený chrómovaným grilovacím roštom GBS s vymeniteľným stredom. Súčasťou grilu je aj praktický pracovný pultík, ktorý možno pri grilovaní využívať ako pracovnú alebo odkladaciu plochu. Pultík je navyše sklápací, takže keď ho nepoužívate nezaberá toľko miesta. Kotlový gril Weber Performer Original stojí 449 € a na našich webových stránkach ho nájdete pod katalógovým číslom 15301004.

Ďalším grilom s GBS roštom, ktorý vám môžeme ponúknuť je Weber Performer Deluxe. Tento gril na drevené uhlie má rovnako ako predchádzajúce modely kotol s priemerom 57 centimetrov a podobne ako Weber Performer Original je vybavený pracovným pultíkom. Pri modeli Performer Deluxe je ale pracovný pultík o niečo väčší, nemožno ho sklápať, ale za to je do stolíka zabudovaný horák na predhrievanie brikiet a dreveného uhlia a minútka s prehľadným displejom. Weber gril na drevené uhlie Performer Deluxe stojí 599 € a v našom e-shope ho nájdete pod produktovým kódom 15501004.

Posledným modelom s GBS roštom je potom kotlový gril Weber Bar-B-Kettle GBS, ktorý predstavuje cenovo najdostupnejší gril, zo všetkých kotlových grilov s GBS roštom. Weber Bar-B-Kettle GBS stojí 179,99 € a na našich stránkach ho nájdete pod produktovým kódom 1331504.

V prípade, že budete mať o niektorý z ponúkaných kotlových grilov Weber záujem, alebo keby ste mal nejaké ďalšie otázky, neváhajte a obráťte sa na nás. Na tieto účely môžete využiť našu zákaznícku linku, prípadne nás môžete osloviť prostredníctvom kontaktného online formulára na našich webových stránkach alebo nás môžete navštíviť priamo v našej kamennej predajni Weber World Vladeko v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy), kde sa vám bude osobne venovať jeden z našich technických poradcov.

e
grilovane-kure-s-pomerancem-a-libeckem-006
jatra-578
losos-na-masle-879