Ktoré grily Smoky Fun majú vo výbave udiareň?

Dobrý deň, chcel by som si zaobstarať záhradný gril s udiarňou od Smoky Fun, môžete mi prosím povedať, či sa drevo na údenie spaľuje priamo v udiarni alebo v spaľovacej komore ako pri normálnom grilovaní a ktoré typy grilov Smoky Fun sú vybavené udiarňou? Ďakujem za odpoveď.
29.11.2018 Václav P.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Drevo na údenie sa pri záhradných griloch dáva na palivový rošt do spaľovacej komory, rovnako ako pri klasickom grilovaní. Udiareň majú v základnej výbave záhradné grily Smoky Fun Big Chief.Ďalej v našej ponuke nájdete grily Smoky Fun Tradition 5Smoky Fun Tradion 6 a Smoky Fun Party Wagon 6, ktoré majú konštrukciu koncipovanú tak, že sa k nim dá pripojiť prídavná udiareň Smoky Fun, ktorú tiež nájdete v ponuke nášho internetového obchodu.

V prípade, že budete mať o niektorý zo záhradných grilov s udiarňou Smoky Fun alebo o prídavnú udiareň naďalej záujem, alebo keby ste sa chcel opýtať na niečo iné, neváhajte a obráťte sa na nás. Na tieto účely môžete využiť kontaktný online formulár na našich webových stránkach, alebo nás môžete osloviť prostredníctvom našej zákazníckej linky alebo nás môžete navštíviť priamo v našej kamennej predajni, ktorú nájdete na adrese Karlštejnská 97 v obci Tachlovice (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy).

dsc-0093
dsc-0148
dsc-0107
dsc-0143
dsc-0100