KOĽKO BOČNÝCH HORÁKOV JE NA PLYNOVOM GRILE RÖSLE VIDERO?

Dobrý deň, zháňam gril s dvoma bočnými horákmi? Máte nejaký taký v ponuke? Mne by stačil jeden, ale manželka trvá na tom, že dva budú lepšie. Čo si o tom myslíte vy?
07.10.2022 Tomáš M.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, Tomáš. Áno, v našej ponuke nájdete aj plynové grily, ktoré majú v každom bočnom stolíku zabudovaný horák. Ide o plynové grily Rösle, ktoré sú schované pod preverenou nemeckou značku s množstvom pozitívnych referencií od našich zákazníkov na ich výrobky.  

gril rosle videro

Na pravej strane grilu je klasický plynový horák, na ktorý môžete umiestniť hrniec alebo wok panvicu. Perfektne Vám poslúži pri príprave omáčok, polievok, menších kúskov zeleniny aj príloh k mäsu. 

gril rosle videro

Ľavý stolík je vybavený Primezone, ktorú je ale možné využiť ako ďalší horák. Primezone je limitovaná priestorom, väčší riad preto odporúčame používať na klasickom horáku, na prípravu omáčok je ale ideálna. Primezone primárne však slúži na grilovanie steakov. Pri plnom výkone tu môžete dosiahnuť žiar až 800 °C, čo napomôže mäso rýchlejšie zatiahnuť, aby nestratilo toľko šťavy a zároveň aby na jeho povrchu vznikla chrumkavá kôrka. Ide teda o pomerne univerzálnu vychytávku, ktorú určite využijete.

gril rosle videro

Pokiaľ bojujete s nedostatkom priestoru, určite vás poteší, že oba bočné stolíky s horákmi grilu sú sklopiteľné. Grily sa od seba líšia iba veľkosťou grilovacej plochy a teda aj počtom horákov. 

Plynové grily Rösle sa vyrábajú v štyroch variantoch:        

Pokiaľ budete grilovať len pre Vás dvoch, bude pre Vás dostačujúci variant grilu Rösle Videro G2-S. Grily Rösle Vider G3-S a G4-S odporúčame pre rodiny s deťmi alebo pre milovníkov grilovačiek vo viacerých ľuďoch. Posledný variant grilu Rösle Videro G6-S je vhodný aj do gastro prevádzky.    

gril rosle videro

V prípade, že budete mať ďalšie otázky ohľadom plynových grilov alebo Vás bude zaujímať čokoľvek ohľadom grilovania, neváhajte a obráťte sa na nás. Môžete volať na našu zákaznícku linku, ďalej je Vám na našich webových stránkach k dispozícii kontaktný online formulár alebo sa za nami môžete vydať do našej kamennej predajne s grilmi a udiarňami Vladeko v Tachloviciach. Tu sa môžete s prípadnými otázkami obrátiť na jedného z našich technických poradcov.

1-kolik-bocnich-horaku-je-na-plynovem-grilu
2-kolik-bocnich-horaku-je-na-plynovem-grilu
3-kolik-bocnich-horaku-je-na-plynovem-grilu
4-kolik-bocnich-horaku-je-na-plynovem-grilu

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít