Dostanem ku grilu Weber Q 1200 plynovú kartušu?

Dobrý deň, aký objem má plynová kartuša Weber? A je táto kartuša súčasťou základného vybavenia grilu Weber Q 1200? Ďakujem za odpoveď.
11.05.2019 Jana P.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Plynová kartuša Weber je určená na jednorazové použitie a obsahuje celkovo 445 gramov plynu. Takže jedna malá plynová kartuša vám spoľahlivo vystačí na 2 hodiny intenzívneho grilovania. Kartuša sa používa na napájanie grilu Q 1200, ale do základnej výbavy tohto plynového grilu nepatrí. V prípade záujmu si ju tak musíte ku grilu prikúpiť zvlášť. Plynová kartuša Weber stojí 9,99 € a na našich webových stránkach ju nájdete pod produktovým kódom 17514.

V prípade, že budete mať o plynový gril Weber Q 1200 a plynovú kartušu záujem, alebo keby ste mala nejaké ďalšie otázky, neváhajte a obráťte sa na nás. Osloviť nás môžete napríklad prostredníctvom našej zákazníckej linky, ďalej nám môžete posielať otázky pomocou kontaktného online formulára na našich webových stránkach alebo nás môžete navštíviť v našom obchode Weber World Vladeko v Tachloviciach, kde môžete všetko prebrať s jedným z našich technických poradcov.