ČO JE TO TECHNOLÓGIA RBS PRI GRILE CAMPINGAZ?

Dobrý deň, môžete mi prosím vysvetliť, v čom spočíva technológia RBS, ktorou sú vybavené niektoré plynové grily Campingaz? Ďakujem za odpoveď
30.11.2021 Dan B.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Technológia RBS, čiže Radiant Burner System je unikátny systém keramických horákov umiestnených na bokoch grilovacej vane plynových grilov Campingaz.

Bočné horáky dokonale rozprestierajú žiar rovnomerne po celej grilovacej ploche. Vďaka špecifickému umiestneniu horákov na boku grilovacej vane nehrozí riziko vzplanutia vypečeného tuku alebo grilovacích štiav.

grily campingaz rbs

Technológiu RBS teraz používa niekoľko grilov. Z kolekcie Campingaz 4 Series to je plynový gril Campingaz gril 4 Series RBS EXS. RBS má v základnej výbave tiež plynový gril Campingaz gril 4 Series RBS LXS s katalógovým číslom 2000015658. Z produktového radu Campingaz 3 Series využíva technológiu RBS plynový gril Campingaz gril 3 Series RBS L.

gril campingaz rbs

Na technológiu RBS spoliehajú tiež dva grily z kolekcie Campingaz 2 Series. Konkrétne sa jedná o plynový gril Campingaz gril 2 Series RBS LXS a plynový gril Campingaz gril 2 Series RBS L.

Pokiaľ budete mať o gril Campingaz záujem, alebo ak by ste mal nejaké ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Pre tieto účely vám je k dispozícii zákaznícka linka, ďalej kontaktný online formulár na našich webových stránkach alebo nás môžete navštíviť v našej kamennej predajne v Tachlovicích (medzi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde sa vám bude venovať jeden z našich odborných poradcov,  ktorý zodpovie každú vašu otázku a so všetkým vám pomôže.

2-img-4692
2-img-4693
2-img-4694
img-4696

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít