AKÝ STÔL DOKÚPIŤ K UDIARNI BRADLEY?

Dobrý deň, nemáte v ponuke nejaký podstavec alebo stôl, na ktorý by sa dala postaviť udiareň Bradley Smoker 6? Rád by som si udiareň kúpil, ale nechce sa mi k nej zohýnať. Dá sa k stolu prikúpiť aj bočná polička, aby bolo kam odložiť nádoby s mäsom?
07.12.2022 Ján V.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, Ján, ďakujeme za otázku. V ponuke máme pojazdný stolík pre udiarne Bradley vyrobený z masívneho práškovo lakovaného oceľového plechu, vďaka ktorému sú udiarne v ideálnej výške na pohodlné používanie. Stolík je vysoký 80,5 cm a je vybavený kolieskami s aretáciou, takže udiareň je možné presúvať z miesta na miesto.

Pre aké udiarne Bradley je stolík vhodný?

stolík pre udiaren bradley

Udiareň Bradley Smoker 6 digitálna na pojazdnom stole pre udiarne

Stolík pre udiarne Bradley je navyše vybavený výsuvnou drevenou doskou. Plochu stola teda môžete v prípade potreby rozšíriť vysunutím drevenej dosky nachádzajúcej sa pod hornou doskou stola. Doska je vhodná na prípravu mäsa na údenie, ale aj ako odkladacia plocha na príslušenstvo k udiarni. Na odloženie pomôcok na údenie Vám tiež poslúži 6 nerezových háčikov, ktoré sú zavesené na bočných nerezových rukovätiach stolíka. Na odloženie väčších doplnkov je ďalší priestor pod vysúvacou doskou.

stolík pre udiareň Borniak

V prípade, že budete mať ďalšie otázky ohľadom príslušenstva pre udiarne alebo Vás bude zaujímať čokoľvek ohľadom grilovania, neváhajte a obráťte sa na nás. Volať môžete na našu zákaznícku linku, spojiť sa s nami prostredníctvom kontaktného formulára na webových stránkach alebo sa za nami môžete vydať do kamennej predajne s grilmi a udiarňami Vladeko v Tachloviciach. Tu sa môžete s prípadnými otázkami obrátiť na jedného z našich technických poradcov.

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít