AKÝ PELETOVÝ GRIL POUŽÍVA STAREJ FOTR?

Dobrý deň, aký gril na drevené pelety používa Starej Fotr vo svojich videách? Ďakujem.
20.11.2023 Ján Z.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, Ján, ďakujeme Vám za otázku. Gril na drevené pelety, ktorý môžete vidieť na videu Starého Fotra je americký peletový gril Pit Boss Austin XL. Gril sa od ostatných peletových grilov odlišuje svojim medeným dizajnom a pre svoju funkčnosť a vysoký výkon je veľmi obľúbený.

Gril je vybavený prehľadným LCD displejom, ktorý vám umožňuje jednoducho nastaviť a sledovať teplotu pri grilovaní. Teplotné sondy na meranie teploty vo vnútri mäsa, ktoré sú súčasťou balenia grilu, Vám navyše umožňujú dosiahnuť presný a dokonalý výsledok.

peletový gril pit boss austin xl

Peletové grily perfektne poslúžia na grilovanie menších i väčších kusov mäsa, údenín, zeleniny aj morských plodov. Do väčších modelov grilov úplne pohodlne umiestnite aj celé prasiatko.

peletový gril pit boss 1600

V peletových griloch máte možnosť grilovania metódou Low and Slow – grilovanie pri nízkych teplotách dlhšiu dobu, ale aj priameho grilovania na otvorenom ohni. Ako bonus si môžete vybrať z mnohých "príchutí" peliet a ovoňať tak grilované mäso zakaždým trochu inak.

Príchute peliet Pit Boss do peletových grilov:       

pelety pit boss

V prípade, že budete mať ďalšie otázky ohľadom peletových grilov alebo Vás bude zaujímať čokoľvek ohľadom grilovania, neváhajte a obráťte sa na nás. Volať môžete na našu zákaznícku linku, ďalej je Vám na našich webových stránkach k dispozícii kontaktný online formulár alebo sa za nami môžete vydať do našej kamennej predajne s grilmi a udiarňami Vladeko v Tachloviciach. Tu sa môžete s prípadnými otázkami obrátiť na jedného z našich technických poradcov.

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít