AKÝ JE ROZDIEL V SPOTREBE PLYNU GRILOV CAMPINGAZ 3 SERIES RBS L A CAMPINGAZ 3 SERIES WOODY LD?

Dobrý deň, môžete mi prosím povedať, aký je rozdiel v spotrebe plynu pri griloch Campingaz 3 Series RBS L a Campingaz 3 Series Woody LD? Ďakujem za vašu odpoveď.
07.02.2022 Robert J.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Spotreba plynu, vyjadrená v gramoch za hodinu, je u oboch typoch grilov Campingaz zhruba rovnaká. O málinko menšiu spotrebu má plynový gril Campingaz 3 Series RBS L, konkrétne 684 gramov za hodinu pri výkone 9,4 kW. 

gril campingaz

Druhý dopytovaný gril Campingaz 3 Series Woody LD má spotrebu 698 gramov za hodinu, a to pri výkone 9,6 KW. Ako vidno, rozdiely medzi grilmi s klasickými nerezovými horákmi a s bočnými keramickými horákmi v spotrebe a výkone sú nepatrné.

plynový gril campingaz

Pokiaľ budete mať o gril Campingaz záujem, alebo ak by ste mal nejaké ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Pre tieto účely vám je k dispozícii zákaznícka linka, ďalej kontaktný online formulár na našich webových stránkach alebo nás môžete navštíviť v našej kamennej predajne v Tachlovicích (medzi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde sa vám bude venovať jeden z našich odborných poradcov,  ktorý zodpovie každú vašu otázku a so všetkým vám pomôže.

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít