Akú termosondu vybrať ako darček?

Dobrý deň, uvažujem o zakúpení termosondy Weber pre grilovanie ako darček. Mohla by som Vás poprosiť o radu, aký je rozdiel medzi sondou Weber iGrill Mini a Weber iGrill 3? Je iGrill Mini dostačujúci pre bežné grilovanie? Vopred Vám veľmi pekne ďakujem za odpoveď.
01.10.2019 Eva Š.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu otázku. Hlavný rozdiel medzi týmito dvoma termosondami je v tom, že termosonda iGrill Mini sa môže použíť samostatne a má vstup na jednu meraciu ihlu. Je dostačujúca pre bežné grilovanie v prípade, že sa bude merať teplota u jedného kusa mäsa. Termosonda Weber iGrill 3 je pre umiestnenie do grilov Weber Spirit a Weber Genesis, ktoré už majú pripravený otvor v bočnom stolčeku a má 4 vstupy na meracie ihly. Ešte by sme Vám mohli ponúknuť termosondu Weber iGrill 2 s magnetom, ktorá má 4 vstupny na meracie ihly a dá se použiť u všetkých grilov Weber. 

V prípadě, že si budete chcieť jednu z termosond Weber iGrill objednať, alebo keby ste sa chcela opýtať ešte na niečo iné, neváhajte a obráťte sa na nás. Pre tieto účely môžete využiť našu zákaznícku linku, prípadne nás môžete osloviť cez kontaktný online formulár na našich webových stránkach alebo za nami môžete prísť do našej predajne Weber World Vladeko v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudná pri Prahe), a vaše prípadné otázky Vám zodpovie jeden z našich technických poradcov.

termosondy-weber-igrill-0001
termosondy-weber-igrill-0003
termosondy-weber-igrill-0004
termosondy-weber-igrill-0005
termosondy-weber-igrill-0006
termosondy-weber-igrill-0007
termosondy-weber-igrill-0008

Aktuality

Archív aktualít