Ako velká je wok pánvica?

Dobrý deň, mám záujem o liatinovú wok pánvicu pod produktovým číslom 7422. Potrebujem vážne veľkú wok pánvicu - tj. minimálny priemer samotné pánvice bez uší by mal byť cca 38 cm, radšej 40 cm. Ďakujem.
15.10.2019 Lukáš H.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Liatinová pánvica pod produktovým číslom 7422 sa už nevyrába. Výrobca nahradil produkt liatinovou pánvicou s pokličkou a nerezovým košom, ta bohužial nemá Vámi požadovaný priemer. V priemeru má iba 34 cm, ale je ponúkaná s poklicou a nerezovým košíčkom. 

Ako alternativu Vám môžeme ponúknuť najvätšiu wok pánvicu, ktorú máme skladom. Wok pánvica Big Green Egg je predávaná vrátanie bambusovej špachtle a má priemer 40 cm bez uší. 

V prípadě, že si budete chcieť wok pávicu objednať alebo keby ste sa chcel opýtať na niečo iné, neváhajte a obráťte sa na nás. Pre tieto účely môžete využiť našu zákaznícku linku, prípadne nás môžete osloviť cez kontaktný online formulár na našich webových stránkach alebo za nami môžete prísť do našej predajne Weber World Vladeko v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudná pri Prahe), a vaše prípadné otázky Vám zodpovie jeden z našich technických poradcov.

wok-panev-0001
wok-panev-0005
wok-panev-0004
wok-panev-0007
wok-panev-0009

Aktuality

Archív aktualít