AKO SKLADOVAŤ ELEKTRICKÝ GRIL CEZ ZIMU?

Dobrý deň, prosím Vás o radu. Máme na balkóne gril Weber Q1400, elektrický. Čo s ním cez zimu? Môže zostať v obale na balkóne, alebo je lepšie ho dať do miestnosti. Pýtam sa z dôvodu elektrosúčiastok. Ďakujem Vám za odpoveď.
10.01.2020 Jan V.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Je dobre, že sa pýtate na uskladnenie grilu v mrazoch. Štandardne je dostačujúce pokiaľ gril chráni obal na gril Weber Q1400. Pri elektrickom grile, napr. Ako máte vy gril Weber Q1400, ale odporúčam koncovku s elektrickým teplotným regulátorom vytiahnuť z tela grilu a ponechať jej cez zimu v interiéri. Gril potom bude slúžiť aj v ďalších sezónach bez problémov. 

elektrický gril

V prípade, že teplotný regulátor zabudnete uskladniť alebo dôjde k jeho poškodeniu iným spôsobom, nie je treba hádzať flintu do žita. Teplotný regulátor pre gril Weber Q1400 je výrobcom dodávaný ako náhradný diel a na našom internetovom obchode je štandardne skladom.

V prípade, že by ste sa chcel opýtať ešte na niečo iné, neváhajte a obráťte sa na nás. Volať môžete na našu zákaznícku linku, ďalej je Vám na našich webových stránkach k dispozícii kontaktný online formulár a alebo sa za nami môžete vydať do našej kamennej predajne Vladeko v Tachloviciach. Tu sa môžete s prípadnými otázkami obrátiť na jedného z našich technických poradcov.

skladovani-elektrickeho-grilu-pres-zimu-0003
skladovani-elektrickeho-grilu-pres-zimu-0006
skladovani-elektrickeho-grilu-pres-zimu-0002
skladovani-elektrickeho-grilu-pres-zimu-0001

Aktuality

Archív aktualít