Ako prepojiť plynový gril z kartuše na bombu?

Dobrý deň, poradíte mi prosím, ako mám pri plynovom grile Weber Q 1200 vykonať prepojenie z plynovej kartuše na plynovú bombu? Ďakujem za odpoveď.
06.05.2019 Adam T.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Na prepojenie grilu z malej kartuše na plynovú bombu budete nutne potrebovať špeciálnu sadu na pripojenie k PB fľaši. Sada stojí 49,99 € a na našich webových stránkach ju nájdete pod katalógovým číslom 8490. Postup je veľmi jednoduchý. Pomocou špeciálnej sady na pripojenie prepojíte základnú prípojku na gril, ktorou je model Weber Q 1200 vybavený s veľkou či malou plynovou bombou. Na utiahnutie závitu môžete použiť aj kliešte. Pre lepšiu názornosť prikladáme zopár fotiek.

 

V prípade, že budete mať o sadu na pripojenie záujem, alebo keby ste sa chcel opýtať ešte na niečo iné, neváhajte a obráťte sa na nás. Volať môžete na našu zákaznícku linku, ďalej je vám k dispozícii kontaktný online formulár na našich webových stránkach alebo nás môžete navštíviť priamo v našej predajni Weber World Vladeko v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy), kde sa vám bude osobne venovať jeden z našich odborných poradcov.

img-5820
img-5822
img-5825
img-5830
img-5834