AKO PRENASTAVIŤ JAZYK V APLIKÁCII SONDY MEATER?

Dobrý deň, pred týždňom som u Vás kúpil teplomer Meater. Všetko dorazilo v poriadku, ale mám problém s aplikáciou teplomera. Neviem prečo, ale aplikácia mi vždy nabehne v anglickom jazyku. Dá sa to nejako prenastaviť aspoň na češtinu, keď slovenčina v aplikácii nie je?
01.12.2022 Juraj B.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, Juro, ďakujeme za otázku. Aplikácia v mobilnom telefóne k teplomeru do mäsa Meater zatiaľ nie je v slovenskom jazyku. Zakaždým, keď ju nainštalujete do telefónu, ktorý má tento jazyk (vo Vašom prípade slovenčinu) v predvoľbe, nabehne automaticky v angličtine.

teplomer meater

MEATER bezdrôtový teplomer na mäso   

Česká verzia aplikácie pre sondu Meater však dostupná je. Ak by ste chceli jazyk prenastaviť postup je nasledujúci.  

Postup na prenastavenie jazyka v aplikácii sondy Meater:  

  1. Aplikáciu Meater najprv odinštalujte z telefónu
  2. Choďte do nastavenia telefónu do sekcie všeobecná správa a tam kliknite na položku „jazyk“   
  3. Kliknite na pridať jazyk, zvoľte češtinu, a nakoniec ju nastavte ako predvolenú voľbu    
  4. Choďte opäť do internetového obchodu (pri Androidoch to je „Obchod Play“, pri telefónoch iPhone ďalších zariadení s iOS je to App Store) a aplikáciu Meater znovu stiahnite    
  5. Aplikácia by sa mala nainštalovať v češtine. Skúste ju teda spustiť, a ak sa zmena podarila, prenastavte jazyk telefónu naspäť na slovenčinu  

aplikacia teplomeru meater

Ak by tento postup nepomohol, dajte nám vedieť mailom alebo nám zavolajte.  

aplikacia teplomeru meater

V prípade, že budete mať ďalšie otázky ohľadom teplomerov do mäsa alebo Vás bude zaujímať čokoľvek ohľadom grilovania, neváhajte a obráťte sa na nás. Kontaktovať nás môžete prostredníctvom zákazníckej linky, kontaktného online formulára na webovej stránke alebo sa môžete vydať do našej kamennej predajne s grilmi a udiarňami Vladeko v Tachloviciach. Tu sa môžete s prípadnými otázkami obrátiť na jedného z našich technických poradcov.  

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít