AKO OCHRÁNIŤ ODKVAPOVÚ VAŇU PLYNOVÉHO GRILU NAPOLEON PRED PRIPEKANÍM TUKU?

Dobrý deň, prosím vás o radu. Kúpila som si plynový gril Napoleon Rogue 425. Čo sa dáva pod horáky na plech, aby sa odkvapkávajúci tuk nepripiekol a nemusela som tak zložito čistiť gril po každom grilovaní? Ďakujem.
07.12.2023 Katka K.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, Katka, ďakujeme za otázku a veríme, že vám nový gril bude dlho a dobre slúžiť. Čo sa týka pripekania tuku k nerezovej odkvapovej vani – nezúfajte. Riešenie samozrejme existuje.

Ide o vložku do odkvapovej vane pre Váš plynový gril Napoleon. Ide o hliníkovú misku, ktorá má rovnaký tvar ako odkvapová vaňa grilu, takže ju jednoducho vložíte do odkvapovej vane pred grilovaním a po grilovaní, alebo až keď bude dostatočne špinavá, ľahko vyberiete a vymeníte za novú.

vložka do odkvapovej misky pre plynové grily Napoleon

Vložka do odkvapovej misky pre plynové grily Napoleon Rogue 425

Vedeli ste, že...

... k plynovému grilu Napoleon Rogue 425 si môžete na ľahšiu údržbu zakúpiť:       

  • vložku do odkvapovej misky pre grily Napoleon Rogue 425        
  • ekologický čistič grilov a udiarní FUSL, ktorý Vám pomôže gril ľahko vyčistiť          
  • abrazívnu kefu na grily Napoleon, ktorá bezpečne vyčistí mriežku grilu

vložka do odkvapovej misky pre plynové grily Napoleon

V prípade, že budete mať ďalšie otázky ohľadom príslušenstva ku grilu alebo samotného grilovania, neváhajte a obráťte sa na nás. Volať môžete na našu zákaznícku linku, ďalej je Vám na našich webových stránkach k dispozícii kontaktný online formulár alebo sa za nami môžete vydať do našej kamennej predajne s grilmi a udiarňami Vladeko v Tachloviciach. Tu sa môžete s prípadnými otázkami obrátiť na jedného z našich technických poradcov.

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít