AKO MÁM ZAZIMOVAŤ PLYNOVÝ GRIL CAMPINGAZ?

Dobrý deň, máme od vás plynový gril Campingaz s originálnym obalom. Chcel som sa opýtať, ako mám gril skladovať cez zimu? Môžem ho nechať vonku pod krytou pergolou aj so zapojenou plynovou fľašou s uzavretým ventilom? Nehrozí grilu alebo plynovej fľaši cez zimu nejaké poškodenie? Ďakujem za odpoveď.
20.12.2022 Petr F.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Čo sa týka zazimovania plynového grilu Campingaz, tak je v prvom rade nutné zamerať sa na odstránenie všetkých nečistôt nielen z grilovacieho roštu, ale aj z ostatných častí grilu. Ak máte gril s funkciou InstaClean, môžete rozobrať grilovaciu vaňu a dať ju do umývačky riadu.

plynový gril campingaz

V opačnom prípade použijete na odstránenie nečistôt plastovú kefu 3v1 a čistiaci sprej, ktorý nájdete v ponuke nášho e-shopu. Po očistení grilu počkajte, až dôkladne uschne, aby sa po prikrytí ochranným obalom netvorila na grile pleseň. Pokiaľ ide o plynovú bombu, tak ju môžete odpojiť, ale z dôvodu možnosti zanášanie sitiek, by som ju ponechal pokojne pripojenú. Žiadne riziko vám nehrozí a nikde nie je napísané, že si aj po sezóne v nejaký pekný zimný deň môžete urobiť na záhrade grilovačku.

plynový gril campingaz

plynový gril campingaz

V prípade ďalších otázok sa na nás neváhajte obrátiť. Volať môžete na našu zákaznícku linku, k dispozícii je vám tiež kontaktný online formulár alebo nás môžete navštíviť priamo v našej kamennej predajni v Tachloviciach, kde s vami všetko preberie jeden z našich odborných poradcov.

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít