AKÉ SÚ ROZDIELY MEDZI KONTAKTNÝMI GRILMI A GRILOM CAMPINGAZ RBS 3 SERIES?

Dobrý deň, uvažujem o zakúpení grilu, ale neviem, či kúpiť kontaktný gril, alebo plynový gril Campingaz RBS 3 Series. Môžete mi prosím vysvetliť, aké sú výhody a nevýhody týchto grilov a aké sú medzi nimi rozdiely? Ďakujem za odpoveď.
27.01.2022 Miroslav Š.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Kontaktné grily bývajú menšie, spravidla ide o stolové grily s nie príliš veľkým výkonom. Typovo sa hodia skôr na nepravidelné grilovanie.

plynový gril campingaz

Oproti tomu gril Campingaz RBS 3 Series je svojou veľkosťou aj výkonom ako stvorený na pravidelné grilovanie pre väčší počet stravníkov. Na grile Campingaz RBS 3 Series bez problémov pripravíte pohostenie až pre 12 osôb naraz.

gril campingaz rbs

Gril navyše využíva systém horákov RBS, vďaka ktorým máte k dispozícii dva nezávisle ovládateľné keramické horáky umiestnené na bokoch grilovacej vane. Medzi výhody patrí zdravšie grilovanie, ktoré je dané tým, že sú horáky na bokoch grilovacej vane a nekvapká tak do nich vypečený tuk. Preto nedochádza k jeho prepaľovaniu.

gril campingaz RBS

Gril má veľmi solídny výkon, pri ktorom sa grilovacia plocha rovnomerne rozpáli na teplotu 250 až 300 stupňov Celzia. Systém bočných horákov potom uľahčuje aj čistenie a celkovú údržbu grilu. S Campingaz grilom RBS 3 Series môžete grilovať priamou aj nepriamou metódou a používateľské rozhranie svojho grilu môžete rozšíriť prikúpením doplnkových komponentov, ako sú napríklad špízové ihly, panvice na ázijské či španielske jedlá, stojany na kurča a pod.

gril campingaz

Pokiaľ budete mať o gril Campingaz záujem, alebo ak by ste mal nejaké ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Pre tieto účely vám je k dispozícii zákaznícka linka, ďalej kontaktný online formulár na našich webových stránkach alebo nás môžete navštíviť v našej kamennej predajne v Tachlovicích (medzi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde sa vám bude venovať jeden z našich odborných poradcov,  ktorý zodpovie každú vašu otázku a so všetkým vám pomôže.

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít