Aké postranné poličky použiť pre gril Master Touch?

Dobrý deň, ráda bysom kúpila nejaké príslušenstvo ku grilu Master Touch GBS ako darček. Budú k tomuto grilu vhodné prostranné poličky, ktoré máte v príslušenstve? Ďakujem.
04.11.2019 Dana F.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Poličky, na ktoré se pýtáte, bohužial niesú určené pre tento gril. Odklápacie postranné poličky sú určené iba pre plynové grily Weber rady Q100/1000. Pre gril Master Touch sa pre tento účel používá Weber postranný stolček, ktorý bude v prípadě Vašeho záujmu velmi praktickým a zároveň pri grile velmi pekne vyzerajúcím darčekom. Odkládacia plocha stolčeka je vyrobena z bambusového dreva a ako podpera mu služi pevna nerezova noha s protisklzovým zakončením. 

V prípadě, že si budete chcieť postranný stolček objednať, alebo keby ste sa chcela opýtať ešte na niečo iné, neváhajte a obráťte sa na nás. Pre tieto účely môžete využiť našu zákaznícku linku, prípadne nás môžete osloviť cez kontaktný online formulár na našich webových stránkach alebo za nami môžete prísť do našej predajne Weber World Vladeko v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudná pri Prahe), a vaše prípadné otázky Vám zodpovie jeden z našich technických poradcov.

postranni-policky-k-master-touch-0001
postranni-policky-k-master-touch-0002
postranni-policky-k-master-touch-0004
postranni-policky-k-master-touch-0005

Aktuality

Archív aktualít