Aká termosonda sa hodí pro elektrický gril Weber Q 1400?

Dobrý deň, máme doma elektrický gril Weber Q 1400 a rada by som sa spýtala, či je možné k nemu zakúpiť nejakú termosondu na mäso. Môžete mi odporučiť aký typ je pre tento gril vhodný? Ďakujem za vašu odpoveď.
04.12.2018 Zuzana M.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. V našej ponuke nájdete hneď niekoľko termosond, ktoré môžete pri grilovaní na elektrickom grile Weber Q 1400 normálne používať. Najjednoduchšia z nich je digitálna vrecková termosonda Weber, ktorá stojí 19,99 € a na našich webových stránkach ju nájdete pod katalógovým číslom 6750. Táto termosonda sa používa tak, že sa jednoducho zapichne do grilovaného pokrmu a na displeji sa zobrazí údaj o vnútornej teplote.Ďalej vám môžeme ponúknuť termosondy z kolekcie iGrill, konkrétne ide o termosondu iGrill Mini a iGrill 2. Tieto termosondy sa nezapichujú do potravín priamo, ale na meranie používajú tepelné snímače, ktoré sú s termosondou prepojené kovovým káblom. Oba druhy termosond iGrill sú v základe vybavené dvomi tepelnými senzormi, pričom ďalšie dva sa dajú k termosonde prikúpiť. Potom by ste mohli merať teplotu až pri štyroch pokrmoch naraz.

Ak by ste mali o niektorú z ponúkaných termosond záujem alebo keby ste sa chcela opýtať na niečo iné, neváhajte a obráťte sa na nás. Na tieto účely môžete využiť našu zákaznícku linku, ďalej nás môžete osloviť prostredníctvom kontaktného online formulára na našich webových stránkach alebo sa za nami môžete vybrať do nášho obchodu Weber World Vladeko v Tachloviciach, kde sa vám bude osobne venovať jeden z našich odborných poradcov.

img-4794
img-4797
img-4799
img-4802
img-4800