AKÁ PLYNOVÁ BOMBA SA HODÍ KU GRILU CAMPINGAZ 3 SERIES CLASSIC LS PLUS?

Dobrý deň, môžete mi prosím povedať, aká plynová bomba sa hodí ku grilu Campingaz gril 3 Series Classic LS Plus? Ďakujem za radu.
06.04.2022 Jiřina J.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Ak by ste chcela mať bombu schovanú v skrinke pod grilom, odporúčame použiť ku grilu Campingaz 3 Series Classic LS Plus 7,5 kilovú kompozitnú plynovú bombu, prípadne klasickú oceľovú plynovú bombu s váhou 5,6 kilogramov.

gril campingaz

V prípade, že ju budete mať schovanú v skrinke pod grilom, treba pamätať, že gril s bombou vo vnútri sa nesmie prevážať a všeobecne sa odporúča pri akejkoľvek zložitejšej manipulácii s grilom bombu odpojiť. Pokiaľ chcete mať bombu vedľa grilu, môžeme vám odporučiť aj väčšiu, desaťkilovú kompozitnú plynovú bombu.

gril campingaz

Okrem bomby je potrebné ku grilu prikúpiť tiež špeciálnu pripojovaciu sadu, bez ktorej by sa plynová bomba nedala ku grilu pripojiť. Čo sa týka spôsobu dodania, z bezpečnostných dôvodov nie je možné oceľové a kompozitné plynové bomby zasielať poštou alebo prostredníctvom prepravných firiem. Možný je len osobný odber u nás na pobočke.

pripojovací sada ku grilu

Pokiaľ budete mať o gril Campingaz záujem, alebo ak by ste mal nejaké ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Pre tieto účely vám je k dispozícii zákaznícka linka, ďalej kontaktný online formulár na našich webových stránkach alebo nás môžete navštíviť v našej kamennej predajne v Tachlovicích (medzi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde sa vám bude venovať jeden z našich odborných poradcov,  ktorý zodpovie každú vašu otázku a so všetkým vám pomôže.

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít