Otázky a odpovědi

Prehľad zaslaných otázok a odpovedí

Na tejto stránke nájdete odpovede na najčastejšie otázky, ktoré nám posielate. Ak sa chcete na niečo opýtať, využite náš formulár, radi vám odpovieme. Pošlite nám svoju otázku.

Otázky z oblasti Spôsoby grilovania

Späť na prehľad
 • 05.12.2022 Dušan M.

  AKO DLHO VYDRŽÍ SUŠENÉ MÄSO Z ELEKTRICKEJ UDIARNE?

  Dobrý deň, chceli by sme skúsiť v elektrickej udiarni pripraviť jerky. Kolegyňa, ktorá nám pomáhala udiareň vybrať, hovorila, že je to možné. Dočítal som sa, že takto pripravené sušené mäso vydrží pokojne aj celý rok. Príde mi to až neuveriteľne dlho. Čím je to spôsobené? Dá sa rovnaký výsledok dosiahnuť sušením mäsa v elektrickej udiarni?  
 • 01.12.2022 Juraj B.

  AKO PRENASTAVIŤ JAZYK V APLIKÁCII SONDY MEATER?

  Dobrý deň, pred týždňom som u Vás kúpil teplomer Meater. Všetko dorazilo v poriadku, ale mám problém s aplikáciou teplomera. Neviem prečo, ale aplikácia mi vždy nabehne v anglickom jazyku. Dá sa to nejako prenastaviť aspoň na češtinu, keď slovenčina v aplikácii nie je?
 • 21.03.2022 Josef Z.

  MÔŽEM POUŽÍVAŤ SONDU MEATER+ V RÚRE?

  Dobrý deň, dá sa sonda Meater+ použiť aj v elektrickej rúre? Chceli by sme ju primárne zaobstarať do grilu, ale až sa ochladí, tak už veľmi grilovať nebudeme. Radi by sme ju využili v kuchyni vo vnútri pokiaľ je to možné.
 • 02.09.2020 Lukáš F.

  Môže byť viac liatinových mriežok v grile Weber?

  Dobrý deň, zaujímalo by ma, či môže byť v grile viac mriežok Sear Grate? Vopred ďakujem za odpoveď.
 • 15.02.2019 Vlastimil K.

  Ako sa na grile Weber Q 3200 griluje nepriamou metódou?

  Dobrý deň, na vašich stránkach ma zaujal plynový gril Weber Q 3200. Môžete mi poradiť, ako sa na grile Q3200 griluje nepriamou metódou? Zatiaľ som ju skúšal len na grile na drevené uhlie a s plynovým si neviem rady. Ďakujem za pomoc.
 • 25.07.2018 Arnošt D.

  V čom sa líši grilovanie na plynových a kotlových griloch?

  Dobrý deň, uvažujem o kúpe nového záhradného grilu a rozhodujem sa medzi plynovým grilom a grilom na drevené uhlie. Mohli by ste mi prosím opísať, v čom sa grilovanie na plyne líši od klasického grilovania na drevenom uhlí? Ďakujem za odpoveď.
 • 04.07.2018 Romana H.

  Môže sa na malej keramickej doske grilovať kuracie mäso?

  Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na vašu malú keramickú dosku. V popise uvádzate, že sa na nej dobre griluje zelenina a ryby, ale je vhodná aj na kuracie mäso? Ďakujem za odpoveď.
 • 10.06.2018 Libor S.

  Potrebujem ku kameňu na pizzu papier na pečenie?

  Dobrý deň, je nutné na prípravu pizze na pizza kameni s držadlami používať tiež papier na pečenie, alebo je možné položiť pizzu priamo na rozpálený kameň? Ďakujem za odpoveď.
 • 15.05.2018 Lukáš Ch.

  Pri akej teplote sa údi s generátorom studeného dymu?

  Dobrý deň, akú teplotu možno očakávať od generátora studeného dymu z vašej ponuky? A je možné ho použiť aj v udiarni s 2 metrovým dlhým dymovodom? Ďakujem.
 • 14.01.2018 Jan Z.

  Ako sa nastavujú regulátory vzduchu na grile Weber Bar-B-Kettle, keď je gril rozpálený?

  Dobrý deň, akým spôsobom sa nastavujú regulátory prívodu vzduchu, keď už je gril rozpálený? Môžem na prieduchy siahať žiaruvzdornou rukavicou? Nezničí ju to? Alebo máte nejaký fígeľ ako na to? Ďakujem za odpoveď.

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít