Otázky a odpovědi

Prehľad zaslaných otázok a odpovedí

Na tejto stránke nájdete odpovede na najčastejšie otázky, ktoré nám posielate. Ak sa chcete na niečo opýtať, využite náš formulár, radi vám odpovieme. Pošlite nám svoju otázku.

Otázky z oblasti Príslušenstvo na gril

Späť na prehľad
 • 12.01.2023 Marcela B

  AKÝ STOLÍK KÚPIŤ K UDIARNI BORNIAK?

  Dobrý deň, chcela by som manželovi kúpiť udiareň Borniak. Máte v ponuke aj stôl, na ktorý by bolo možné udiareň postaviť? Ďakujem.
 • 01.12.2022 Juraj B.

  AKO PRENASTAVIŤ JAZYK V APLIKÁCII SONDY MEATER?

  Dobrý deň, pred týždňom som u Vás kúpil teplomer Meater. Všetko dorazilo v poriadku, ale mám problém s aplikáciou teplomera. Neviem prečo, ale aplikácia mi vždy nabehne v anglickom jazyku. Dá sa to nejako prenastaviť aspoň na češtinu, keď slovenčina v aplikácii nie je?
 • 07.10.2022 Tomáš M.

  KOĽKO BOČNÝCH HORÁKOV JE NA PLYNOVOM GRILE RÖSLE VIDERO?

  Dobrý deň, zháňam gril s dvoma bočnými horákmi? Máte nejaký taký v ponuke? Mne by stačil jeden, ale manželka trvá na tom, že dva budú lepšie. Čo si o tom myslíte vy?
 • 23.08.2022 Pavel O.

  AKO VYBRAŤ PANVICU NA GRIL?

  Dobrý deň, vyberám panvicu na gril, ale neviem veľmi podľa čoho sa rozhodnúť. Nemám totiž veľa skúseností s varením. V kuchyni väčšinou vládne manželka, ale ku grilu ju to veľmi neťahá, ten zostal na mňa. Podľa čoho by som sa prosím Vás mal pri výbere panvice ku grilu riadiť?
 • 13.06.2022 Marek B.

  AKÝ OBAL PASUJE NA GRIL NAPOLEON FREESTYLE 425?

  Dobrý deň, chcem u vás kúpiť gril Napoleon Freestyle 425. Rád by som si k nemu zaobstaral aj obal. Ten bohužiaľ v súčasnej chvíli nemáte skladom. Pasuje na gril aj iný obal, ktorý máte skladom?
 • 21.03.2022 Josef Z.

  MÔŽEM POUŽÍVAŤ SONDU MEATER+ V RÚRE?

  Dobrý deň, dá sa sonda Meater+ použiť aj v elektrickej rúre? Chceli by sme ju primárne zaobstarať do grilu, ale až sa ochladí, tak už veľmi grilovať nebudeme. Radi by sme ju využili v kuchyni vo vnútri pokiaľ je to možné.
 • 08.03.2022 Michal B.

  AKO ČIŠTIŤ LIATINOVÝ RIAD?

  Dobrý deň, sú nejaké pravidlá, ktorých by som sa mal držať pri údržbe liatinového riadu? Je starostlivosť náročná?
 • 28.02.2022 Aleš O.

  NA GRIL PANVICU VRÚBKOVANÚ ALEBO HLADKÚ?

  Dobrý deň, rád by som si u vás kúpil na gril liatinovú panvicu Lodge. Akurát nie som si istý, či siahnuť po hladkej panvici alebo potom vrúbkovanej. Dokážete mi s tým poradiť?
 • 05.01.2022 Radovan K.

  AKO SA STARAŤ O LITINOVÝ RIAD?

  Dobrý deň, zakúpil som si liatinovú panvicu. Bohužiaľ u nej nie je návod, ako postupovať pred prvým použitím. Môžete mi ho poslať? Ďakujem.
 • 06.12.2021 Vladimír F.

  AKÝ JE VÝBER JAZYKOV V APLIKÁCII SADY BEZDRÔTOVÝCH GRILOVACÍCH TEPLOMEROV MEATER BLOCK?

  Dobrý deň, prosím Vás, aké jazyky môžete v aplikácii produktu MEATER Block sada bezdrôtových teplomerov na mäso nastaviť? Pýtam sa preto, lebo ho chcem venovať ako darček kamarátovi zo zahraničia.

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít