Zapaľovací komín je základom pohodlného grilovania

Grilovanie na drevenom uhlí má neopakovateľnú atmosféru, ktorá prispieva k tomu, že sa kotlové grily stále držia na prvom mieste rebríčka popularity záhradných grilov. A to aj napriek strmému vzostupu plynových a elektrických grilov. V čom ale kotlové grily trochu zaostávajú je oneskorenie medzi zapálením brikiet a začatím grilovania. V tomto smere majú plynové a elektrické grily výhodu. Otočíte gombíkom a horíte, stlačíte tlačítko a horíte. Ale aj kotlové grily sa s týmto dokážu vysporiadať. Nemajú gombíky, nemajú tlačítko ... namiesto toho používajú zapaľovací komín.  

S komínom je zapaľovanie grilu úplne iná pesnička

So zapaľovacím komínom sa oneskorenie medzi zapálením grilu a začatím grilovania scvrkne na cca 10 až 15 minút. To je menej ako polovica času, ktorý by ste normálne strávili žhavením brikiet či uhlíkov bez komína. Kompaktný zapaľovací komín stojí 19,99 eur a v našom e-shope mu patrí katalógové číslo 7447.

Zapalovací komín Weber

Okrem samotného zapaľovacieho komína vám môžeme ponúknuť tiež celý zapaľovací set Rapid Fire. Ten obsahuje okrem zapaľovacieho komína tiež jedno malé balenie brikiet Weber a balíček zapaľovacích kociek. Zapaľovací set Rapid Fire predávame za cenu 29,99 eur a na našich webových stránkach ho nájdete pod katalógovým číslom 17631.

Zapalovací set Weber

Zapaľovací komín si môžete pozrieť v našej predajni Weber World Vladeko v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy), kde ho máme vystavený a navyše vám bude poruke jeden z našich odborných poradcov, ktorý ochotne zodpovie vaše prípadné otázky.

rapidfire-001-fancybox
dsc-0658-fancybox
dsc-0664-fancybox
dsc-0669-fancybox
dsc-0682-fancybox