To ste eště nevideli – karmínovo červený Genesis II E-410 Crimson

Na tohtoročné Vianoce sme si pre vás pripravili niečo skutočne exkluzívne - plynový gril Weber Genesis II E-410 Crimson v elegantnej karmínovo červenej farbe.  

Špičkový plynový gril

Plynový gril Weber Genesis II E-410 Crimson je, čo sa týka rozmerov, výkonu a príslušenstva totožný s klasickým modelom Genesis II E-410. Jedná sa teda o špičkový gril s nesmierne širokým užívateľským rozhraním, ktorý navyše využíva tie najmodernejšie technológie, ktoré posúvajú grilovanie zase o kus ďalej.  

Vianočný špeciál

Genesis II E-410 Crimson sa ale od klasickej "410" niečím odlišuje. Všimnete si to na prvý pohľad. Kým klasická Genesis II E-410 je odetá do čiernej farby, vianočnému špeciálu Crimson dominuje karmínovo červená farba. Tá mu dodáva eleganciu a je vyskúšané, že dlhý pohľad na poklop grilu v čase blížiacich sa vianočných sviatkov vyvoláva chuť na vianočný punč alebo varené víno.  

Príďte sa k nám v novembri pozrieť

Pokiaľ si budete chcieť gril prezrieť a nakuknúť mu pod pokrievku, stačí, keď v priebehu novembra zavítate do našej kamennej predajne Weber World Vladeko v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou pri Prahe), kde budeme mať gril vystavený. Po ruke vám tiež bude jeden z nášho tímu technických poradcov, ktorý zodpovie každučký váš dotaz na červený Genesis II, a ďalšie grily a príslušenstvo Weber.

img-1109
img-1102
img-1103
img-1104
img-1110