Prichádza nový Master Touch GBS Premium E-5775 a je sa naozaj na čo tešiť

Hoci tohtoročná grilovacia sezóna ešte zďaleka neskončila, môžete sa už oddnes tešiť na tú nasledujúcu. Začiatkom budúceho roka totiž uvedieme na trh úplne nový gril na drevené uhlie Weber Master Touch GBS Premium E-5775 - ešte vychytanejšiu verziu nášho najpredávanejšieho grilu. A uvidíte sami, že nový Master Touch naozaj stojí za to.  

Zoznámenie v Kolíne nad Rýnom

Nový Master Touch GBS Premium E-5775 bol verejnosti prvýkrát predstavený na veľtrhu Gafa 2018 usporiadanom v Kolíne nad Rýnom v Nemecku. A už podľa prvých reakcií bolo poznať, že nový Master Touch bude pre každého nadšenca do grilovania trefou do čierneho. Nový Master Touch GBS Premium E-5775 je vyváženou kombináciou tradičného grilovania na uhlie a moderného grilovania s využitím najrôznejších technologických vychytávok.  

Veľa noviniek a skvelých vychytávok

Master Touch GBS Premium E-5775 sa môže pochváliť celým radom noviniek a vylepšení. Jednou z nich je napríklad špeciálny držiak na digitálnu termosondu iGrill 2, vďaka ktorému ju nebudete musieť mať položenú niekde bokom, ale vždy ju budete mať pekne poruke. Šikovnou vychytávkou je tiež veľký a pevný pánt pripevnený k poklopu, vďaka ktorému nemusíte počas grilovania poklop nikam vešať ani odkladať. Jednoducho veko odklopíte a ďalej sa oň nemusíte starať. Súčasťou poklopu je taktiež plastové madlo, vďaka ktorému zdvihnete relatívne ťažké veko ako by to bolo pierko, všetko je perfektne vyvážené. Podobným typom veka s pántom je vybavený aj kotlový gril Weber Summit Charcoal Grill. Oproti staršej verzii grilu Master Touch bol do základného vybavenia nového modelu Premium E-5775 pridaný deflektor, ktorý sa umiestňuje medzi palivový a grilovací rošt a slúži pri pomalom grilovaní pri veľmi nízkych teplotách. Toľko asi k novinkám. Inak sa po všetkých stránkach jedná o starý dobrý Master Touch so všetkým, čo k nemu patrí. Veľký grilovací rošt GBS s vymeniteľným stredom, vysoký poklop, zásobník na popol One-Touch a stabilné, pevné nôžky vybavené kolieskami. Skrátka Master Touch ako má byť!

img-2359-fancybox
1
2
3