Obor medzi elektrickými udiarňami skladom!

Dopyt po domácich udiarňach stále stúpa a začali sa množiť aj otázky ohľadom udiarní s väčšou kapacitou vhodných pre gastronómiu či malé mäsiarstvo. Neváhali sme a obratom sme pre Vás naskladnili veľkoobjemovú elektrickú udiareň SmooKing Pro 300. Maximálna kapacita tejto udiarne je úctyhodných 30 kg, čo sú dve plné debny mäsa! Údenie môže prebiehať až na siedmich roštoch alebo na závesných drevných tyčiach, ktoré sú súčasťou udiarne.

udiaren smooking pro 300

Na ovládanie udiarne slúži ovládací panel s prehľadným displejom. Požadovanú teplotu aj čas údenia nastavíte úplne jednoducho. V druhej časti ovládacieho panelu sa Vám navyše zobrazuje aktuálna teplota vnútri komory udiarne.        

udiareň smooking pro 300                                        

Generátor dymu umiestnený v zadnej časti udiarne je vybavený filtrom dymu, ktorý zabraňuje usadzovaniu dechtu na údených potravinách. Objem zásobníka je dostatočne veľký na nepretržité údenie 4 – 5 hodín v závislosti od hrúbky štiepky. K tejto udiarni navyše nepotrebujete žiadne špeciálne údiace brikety, na údenie je možné použiť akúkoľvek drevenú štiepku hrubú od 2 do 10 mm.      

generátor dymu u udiarně smooking pro 300        

V porovnaní s ostatnými ponúkanými elektrickými udiarňami ide skutočne o obra, viď obrázok – udiareň Smooking Pro 300 vedľa elektrických udiarní Bradley. Udiareň máme aktuálne vystavenú v kamennej predajni v Tachloviciach. Ak chcete na vlastné oči vidieť, ako vyzerá obor medzi udiarňami, neváhajte a príďte sa pozrieť na naozaj poriadny kus nerezu!

udiareň smooking pro 300

Aktuality

Archív aktualít