Novinka tohtoročnej sezóny - udiarne Borniak Simple SKLADOM!

Digitálne elektrické udiarne Borniak Simple s možnosťou pomalého grilovania pri nízkych teplotách low and slow a sušenia mäsa SKLADOM!  

elektrická udírna BorniakChladné počasie už dorazilo, a to je tá najlepšia doba na údenie mäsa a rýb. Aktuálne sme preto pre Vás naskladnili nové elektrické udiarne Borniak Simple. Ide o digitálne udiarne s perfektnými izolačnými vlastnosťami a veľmi výkonnými vyhrevnými špirálami – totožné s predošlými modelmi udiareň Borniak. Udiarne Borniak Simple majú oproti starším modelom vylepšenú riadiacu jednotku s jednoduchším a presnejším ovládaním. Údenie v týchto udiarňach bude pre Vás skutočne hračka, aj napriek tomu, že nie ste úplní profesionáli v údení. Ide o modely udiareň Borniak s možnosťou pomalého grilovania:

udiareň Borniak

Modely udiarní Borniak bez možnosti pomalého grilovania:

udiareň Borniak

Tieto modely majú, okrem perfektnej ovládacej jednotky s úplne jednoduchým nastavením teploty, navyše zásuvku na vysúšač mäsa. Generátor dymu veľmi ľahko odstránite z komory udiarne a namiesto neho veľmi jednoducho nasadíte vysúšač. Ak ste milovníkmi údeného aj sušeného mäsa, táto kombinácia je pre Vás absolútne perfektnou voľbou.    

udiareň Borniak Simple

V udiarňach Borniak s označením BBD a BBDS sa teda mäso dá údiť, sušiť a dokonca aj pri nízkych teplotách grilovať. Pomalé grilovanie metódou Low and Slow Vám pri teplotách 140 °C zaručí, že mäso bude úžasne krehké (ideálne napr. na burgery z trhaného masa). V udiarňach Borniak s označením UWD a UWDS môžete mäso výborne vyúdiť či vysušiť, ale vzhľadom na maximálne prevádzkové teploty do 120 °C Vám s týmito udiarňami odpadáva možnosť pomalého grilovania.   

Udiarne Borniak Simple máme vystavené v našej kamennej predajni v Tachloviciach a aktuálne tu prechádzajú "záťažovým testom". V prípade, že budete chcieť udiarne vidieť osobne, neváhajte sa prísť pozrieť! Bude sa Vám venovať odborný poradca, ktorý Vám pomôže s výberom udiarne podľa Vašich predstáv. S údením máme bohaté osobné skúsenosti a sme schopní Vám odovzdať informácie, o ktorých sa v katalógu nedočítate.

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít