Looftlighter je najlepší spôsob ako urýchliť zapaľovanie grilu

Máte doma kotlový gril a pri každom grilovaní sa trápite s rozžeravením brikiet? Už vás nebaví čakať pol hodiny a niekedy aj dlhšie, než sa uhlíky poriadne rozpália? Hovoríte si, že by to chcelo nejakú vychytávku, ktorá by proces zapálenia grilu urýchlila? Tak to sa musíte zoznámiť s našou najčerstvejšie novinkou - elektrickým zapaľovačom Looftlighter!

Za päť minút grilujete!

Jednoznačne najvýraznejšou prednosťou zapaľovača Looftlighter je rýchlosť s akou je schopný rozžeraviť brikety / uhlie a pripraviť tak gril na akciu. V optimálnom prípade je elektrický zapaľovač Looftlighter schopný stiahnuť dobu potrebnú na rozpálenie grilu pod päť minút, a to za akéhokoľvek počasia, zimu nevynímajúc. Jednoducho zapnete zapaľovač, chvíľku ním budete žhaviť brikety a onedlho už môžete normálne grilovať. Looftlighter navyše na rozžeravenie brikiet nepotrebuje žiadny plameň, žiadny plyn alebo napríklad chemický podpaľovač - všetko zvláda vďaka vysokovýkonnej vykurovacej špirále, ktorá sa pri plnom vyťažení dokáže rozpáliť až na 600 °C.

Ako to vyzerá?

Zapaľovač Looftlighter sa skladá z dvoch častí, a to z plastovej rukoväte a hlavice z nehrdzavejúcej ocele. Rukoväť má ergonomický tvar a dobre sa s ňou manipuluje. V nerezovej hlavici je umiestnená silná vyhrievacia špirála s výkonom 1 800 wattov, ktorá sa pri plnom zaťažení rozpáli až na 600 ° C. Elektrický zapaľovač na brikety a drevené uhlie Looftlighter sa napája elektrickým prúdom a na tieto účely je vybavený 3 metre dlhým napájacím káblom. Cena zapaľovača Looftlighter je 1 694 korun a na našich webových stránkach ho ľahko dohľadáte pod produktovým kódom 8516799090.

img-3153
c
img-3159
a
img-3165

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít