Lahôdkové údeniny každý deň? S udiarňou Bradley to nie je žiadny problém

Údenárske výrobky sa v našich končinách tešia nesmiernej obľube a majú tu pevne zakorenenú tradíciu. Údenárske výrobky ako je pražská šunka alebo ostravská klobása sú pojmy známe široko ďaleko a slávne prvorepublikové lahôdkarstva u Lipperta či u Paukerta dosiahli dokonca svetový ohlas. Teraz si podobne lahodné dobroty môžete dopriať v idylickom prostredí vašej záhrady. Stačí vám na to jediná vec – elektrická udiareň Bradley!

Elektrické udiarne – kombinácia technickej dokonalosti a jednoduchosti
udiaren-bradley-smart-smoker

Ak domáce elektrické udiarne niečo charakterizuje, je to ich jednoduchosť. Elektrické udiarne sú síce veľmi sofistikované a využívajú najmodernejšie technológie (niektoré typy možno prepojiť s telefónom a využívať pri údení rôzne aplikácie), ale ovládajú sa rovnako ľahko a intuitívne ako obyčajný sporák alebo mikrovlnná rúra. Vďaka tomu nie je ani pre absolútneho zelenáča problém pripraviť sebe a svojim priateľom poriadnu várku luxusných klobás, suchých salám, či údených rýb a to aj pri prvom údení. Tak ľahko sa udiarne Bradley ovládajú. Existujú pritom dva typy ovládania elektrickej udiarne, a to ovládanie manuálne a digitálne.

U manuálne ovládanej elektrickej udiarne si potrebnú teplotu nastavíte na termostate pomocou regulačného gombíka, udiarne naplníte mäsom, rybami, syrmi a zeleninou, zapnete udiareň, regulačným kohútikom nastavíte požadovanú teplotu a potom už len čakáte, až udiareň dokončí zvyšok. U domácich elektrických udiarní je postup veľmi podobný, len sa všetko nastavuje na prehľadnom displeji, kde môžete na vybraných modeloch nastaviť aj prevádzkovú dobu. V ponuke máme aj udiareň, ktorú pomocou bluetooth prepojíte so smartfónom a pri údení môžete využívať rôzne šikovné aplikácie, ktoré vám údenie ešte viac uľahčia a spríjemnia.

Domáce elektrické udiarne Bradley

domaci-klobasy-v-udiarni-bradley-smoker

V našej ponuke nájdete celkovo sedem druhov elektrických udiarní Bradley. Na výber sú elektrické udiarne s manuálnym ovládaním v dvoch rôznych veľkostiach a v dvoch farebných variáciách. Malé elektrické udiarne majú vo výbave štyri rošty a na jeden raz sa v nich dá vyúdiť až 15 kíl mäsa. Veľké elektrické udiarne Bradley sú vybavené šiestimi roštami na údenie a na jednu várku v nich vyúdite až 22 kíl mäsa. Čo sa týka farebných variácií, môžete si vyberať medzi udiarňami s "maskáčovým" dizajnom a elegantnými čiernymi udiarňami s motívom dymu na čelnej strane udiarne. Okrem týchto štyroch udiarní s manuálnym ovládaním vám môžeme ponúknuť aj dve udiarne s elektrickým ovládaním.
generator-dymu

V malej udiarni s digitálnym ovládaním sú štyri rošty, vo veľkej šesť. Samostatnou kapitolou je potom elektrická udiareň Bradley Smart Smoker, ktorá predstavuje súčasný Olymp moderného domáceho údenia. Je zo všetkých udiarní Bradley najväčšia a technologicky najvyspelejšia. V základe má šesť roštov na údenie + voľné priehradky pre štyri ďalšie rošty. Okrem digitálneho ovládacieho panelu môžete Smart Smoker riadiť pomocou smartfónu a aplikácie iSmoke. Pokiaľ ide o kapacitu, aj v tom hrá elektrická udiareň Smart Smoker prím. Do udiarne sa zmestí bezmála 30 kilogramov mäsa.

Ponuka elektrických udiarní Bradley
komin-generatora-dymu

Všetky typy elektrických udiarní Bradley, malé i veľké, manuálne i digitálne, vrátane prémiovej udiarne Bradley Smart Smoker si môžete pozrieť v našej kamennej predajni Vladeko, ktorú nájdete v obci Tachlovice (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97.

elektricke-udiarne-bradley-smoker

Aktuality

Archív aktualít