Z AKÉHO DREVA SÚ VYROBENÉ GRILOVACIE PELETY COMPETITION BLEND?

Dobrý deň, rád by som vyskúšal grilovacie pelety Pit Boss Competition Blend, ale nikde sa nemôžem dočítať, z akého dreva sú vyrobené. Môžete mi poradiť? Ďakujem.
14.02.2024 Pavol R.

Naša odpoveď:

Dobrý deň Pavol, ďakujeme za otázku. Grilovacie pelety Competition Blend sú špeciálnou kombináciou troch druhov dreva: javora, hickory (orecha) a čerešne. Táto zmes bola vyvinutá tak, aby priniesla jedinečnú chuť a arómu pri grilovaní.

Drevo z čerešne dodáva grilovaným jedlám ovocnú chuť, drevo z orecha prináša jemnú orieškovú chuť a drevo z javora dodáva mierne sladkú chuť s ľahkou dymovou nôtou. Tento univerzálny mix peliet, vďaka svojmu zloženiu z troch tvrdých driev, umožňuje ich dlhšie horenie a vyššiu výhrevnosť ako bežné pelety.

grilovacie pelety Pit Boss

Aké ďalšie príchute grilovacích peliet si môžete vybrať?         

grilovacie pelety pit boss

V prípade, že budete mať ďalšie otázky ohľadom peliet na grilovanie alebo Vás bude zaujímať čokoľvek ohľadom grilovania, neváhajte a obráťte sa na nás. Volať môžete na našu zákaznícku linku, ďalej je Vám na našich webových stránkach k dispozícii kontaktný online formulár alebo sa za nami môžete vydať do našej kamennej predajne s grilmi a udiarňami Vladeko v Tachloviciach. Tu sa môžete s prípadnými otázkami obrátiť na jedného z našich technických poradcov.

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít