NA ČO JE OCEĽOVÝ ROŠT A TÁL PRI GRILE CAMPINGAZ 4 SERIES RBS EXS?

Dobrý deň, aký veľký je oceľový rošt a tál, ktorý je súčasťou grilu 4 Series RBS EXS a na čo slúži? To je ako náhradný rošt za ten Culinary Modular alebo ako?
27.04.2022 Ondřej Ch.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Oceľový rošt a tál, ktoré sú súčasťou plynového grilu Campingaz 4 Series RBS EXS a slúžia predovšetkým ako doplnok pre bočný varič.

gril campingaz rbs

Prídavný oceľový rošt/tál sa používa tak, že sa jednoducho nasadí na horák a funguje takpovediac indenticky ako rošty/tály na hlavnej grilovacej ploche.

gril campingaz rbs

Oceľový rošt alebo tál môžu na bočnom horáku slúžiť napríklad na prípravu volských ôk, k opečeniu slaniny do hamburgerov a pod. Ako rošt, tak aj tál možno okrem bočného horáka nasadiť tiež na ohrievací rošt umiestnený nad hlavnou grilovacou plochou. Rozmery oceľového roštu a tálu sú 20,5 x 22,5 cm.

gril campingaz rbs

Pokiaľ budete mať o gril Campingaz záujem, alebo ak by ste mal nejaké ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Pre tieto účely vám je k dispozícii zákaznícka linka, ďalej kontaktný online formulár na našich webových stránkach alebo nás môžete navštíviť v našej kamennej predajne v Tachlovicích (medzi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde sa vám bude venovať jeden z našich odborných poradcov,  ktorý zodpovie každú vašu otázku a so všetkým vám pomôže.

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít