Musia sa pri práci s udiarňou Bradley Smoker 4 používať ochranné pomôcky?

Dobrý deň, môžete mi povedať, či je nutné pri manipulácii so zapnutou elektrickou udiarňou Bradley Smoker 4 používať nejaké ochranné pomôcky? Nie je udiareň po niekoľkých hodinách údenia zvonku rozpálená? Ďakujem za odpoveď.
07.12.2018 Petra D.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Elektrická udiareň Bradley Smoker 4 je vybavená vykurovacou špirálou s príkonom 500 W a generátorom dymu s vykurovacím telesom s príkonom 125 W. Vďaka tomu je možné v udiarni Bradley Smoker 4 dosiahnuť prevádzkovú teplotu až do výšky 120 ° C (v závislosti od okolitej teploty až 160 ° C), ale zvonku udiareň taká rozpálená nie je.


Ochranné pomôcky tak využijete napríklad pri manipulácii s roštami na údenie, ale z vonkajšej strany sa udiareň nerozpáli natoľko, aby bolo nutné používať napríklad pri otváraní dvierok udiarne ochranné rukavice.

V prípade, že bude váš záujem o elektrickú udiareň Bradley Smoker 4 naďalej trvať alebo keby ste mala nejaké ďalšie otázky, neváhajte a obráťte sa na nás. Na tieto účely môžete využiť našu zákaznícku linku, ďalej je vám na našich webových stránkach k dispozícii kontaktný online formulár alebo nás môžete vyhľadať priamo v našej kamennej predajni Vladeko v Tachloviciach, kde si môžete udiareň Bradley Smoker 4 prezrieť na vlastné oči a na vaše prípadné otázky odpovie jeden z našich odborných poradcov, ktorý vám bude po celú dobu k dispozícii.