MÔŽEM POUŽÍVAŤ SONDU MEATER+ V RÚRE?

Dobrý deň, dá sa sonda Meater+ použiť aj v elektrickej rúre? Chceli by sme ju primárne zaobstarať do grilu, ale až sa ochladí, tak už veľmi grilovať nebudeme. Radi by sme ju využili v kuchyni vo vnútri pokiaľ je to možné.
21.03.2022 Josef Z.

Naša odpoveď:

sonda meater

Áno, sondu môžete použiť aj doma v kuchyni v akejkoľvek rúre okrem mikrovlnnej rúry. Rovnako ju môžete použiť v nižšie uvedených kategóriách grilov:         

sonda meater

Čo sa týka miest kam ešte sondu nedávať, tak je to určite umývačka riadu alebo tlakový hrniec. Sonda je totiž vodoodolná, ale nie vodotesná preto ju nevystavujte dlhšiu dobu pôsobeniu vody. Pokiaľ práve sondu MEATER+ nepožívate, skladujte ju na suchom mieste v krabičke, ktorú k nej dostanete. Krabička zároveň slúži ako dobíjacia stanica a rozširovač signálu, vďaka ktorému môže sonda komunikovať s Vaším telefónom až na vzdialenosť 50 m.  

sonda meater

Vedeli ste, že...

sondy Meater sa predávajú v troch variantoch? Sondy vo všetkých variantoch zobrazujú aktuálnu teplotu mäsa a jeho okolia v mobilnej aplikácii. Varianty sa líšia vzdialenosťou, na ktorú môžu komunikovať s telefónom a počtom sond v balení.   

V prípade, že budete mať ďalšie otázky ohľadom sond alebo Vás bude zaujímať čokoľvek ohľadom grilovania, neváhajte a obráťte sa na nás. Môžete volať na našu zákaznícku linku, ďalej je Vám na našich webových stránkach k dispozícii kontaktný online formulár alebo sa za nami môžete vydať do našej kamennej predajne s grilmi a udiarňami Vladeko v Tachloviciach. Tu sa môžete s prípadnými otázkami obrátiť na jedného z našich technických poradcov.  

1-muzu-pouzit-sondu-meater-v-troube
2-muzu-pouzit-sondu-meater-v-troube
3-muzu-pouzit-sondu-meater-v-troube

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít