MÔŽEM GRIL CAMPINGAZ 2 SERIES RBS LX PREVÁDZKOVAŤ POMOCOU 2KG PLYNOVEJ BOMBY?

Dobrý deň, potreboval by som poradiť. Je možné prevádzkovať plynový gril Campingaz 2 Series RBS LX pomocou 2kg plynovej bomby? Vďaka za radu.
21.03.2022 Pavel J.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Uvedený plynový gril Campingaz môžete napájať pomocou dvojkilovej plynovej bomby. Avšak na jej pripojenie ku grilu budete potrebovať odtlačný ventil pre 2kg bombu.

S jeho pomocou je potom možné gril bezproblémovo používať s napájaním pomocou malej plynovej bomby. Odtlačný ventil na 2kg propán-butánové fľaše máme aktuálne skladom a je teda ihneď k dispozícii na objednanie. Odtlačný ventil ľahko dohľadáte pod katalógovým číslom 4010023210.

gril campingaz rbs

Pokiaľ budete mať o odtlačný ventil záujem, alebo ak by ste mal nejaké ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Pre tieto účely vám je k dispozícii zákaznícka linka, ďalej kontaktný online formulár na našich webových stránkach alebo nás môžete navštíviť v našej kamennej predajne v Tachlovicích (medzi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde sa vám bude venovať jeden z našich odborných poradcov,  ktorý zodpovie každú vašu otázku a so všetkým vám pomôže.

gril campingaz rbs

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít