Ktoré brikety na údenie Bradley Smoker sa hodia k divine?

Dobrý deň, ktoré z vašich brikiet na údenie sa najlepšie hodia k diviačiemu mäsu a ďalšej divine? Ďakujem za odpoveď.
01.12.2018 Hubert B.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Väčšina príchutí brikiet na údenie Bradley Smoker je čo sa týka ich využitia veľmi univerzálna a v podstate sa dá s každou príchuťou údiť akékoľvek mäso, alebo iná potravina (napríklad syr, zelenina, bôčik, atď.). Potom tiež predávame brikety na údenie Bradley Smoker, ktoré sú na údenie diviny priamo určené.

Z aktuálnej ponuky to sú napríklad brikety na údenie Bradley Smoker Hunters, ktoré v našom e-shope nájdete pod katalógovým číslom BTHB48. Balíček obsahuje 48 brikiet na údenie a stojí 31 €. Jedna briketa pritom vydrží horieť 20 minút, takže celý balík by mal vystačiť až na 16 hodín údenia.


Na údenie diviny sa tiež hodia brikety na údenie s príchuťou pekanového orecha, ktoré máme skladom ako v balení po 48 kusoch, tak v maxi balení so 120 briketami na údenie. Menší balíček stojí 25 € a na našich webovkách ho nájdete pod produktovým kódom BTPC48. Veľké balenie stojí 51 € a prislúcha mu katalógový kód BTPC120.


V prípade, že budete mať o brikety na údenie Bradley Smoker naďalej záujem, alebo keby ste sa chcel opýtať na niečo iné, neváhajte sa na nás obrátiť. Na tieto účely môžete využiť našu zákaznícku linku, ďalej je vám na našich webových stránkach k dispozícii kontaktný online formulár alebo nás môžete navštíviť v našej kamennej predajni Vladeko v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97, kde sa vám bude venovať jeden z našich odborných poradcov a so všetkým vám poradí a pomôže.

digitalni-udirny
x
komin-generatoru-koure-pro-udirny-bradley
regulace-koure
domaci-klobasy-v-udirne-bradley-smoker-4