BUDE SONDA DO MÄSA MEATER+ FUNGOVAŤ AJ V UZAVRETOM GRILE?

Dobrý deň, rád by som sa spýtal, či bude teplomer do mäsa MEATER+ fungovať aj v uzavretom grile?
03.12.2021 Tadeáš V.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu otázku. Áno, teplomer bude fungovať aj po zatvorení záhradného grilu. Keby to tak nebolo, šlo by o zásadný nedostatok, pretože veko zadržuje teplo vo vnútri grilu. S otvoreným vekom by ste teda museli využiť oveľa viac paliva, než by bolo na prípravu jedla nutné so zavretým grilom. Sondu na mäso môžete pohodlne použiť aj doma v elektrickej rúre či vonkajšej udiarni.    

meater sonda

MEATER+ bezdrôtový teplomer na mäso  

Meater+ obsahuje jednu sondu, ktorá sa nabíja cez drevené puzdro. Do puzdra sa umiestňuje batéria typu AAA. Ako indikátor nabitia batérie je na drevenej nabíjacej stanici umiestnená dióda, ktorá po nabití sondy mení farbu. Od nabitia v puzdre výrobca uvádza výdrž sondy až na 24 h a AAA batérie v puzdre vydržia až sto nabíjacích cyklov.    

sonda meater

Teplotu mäsa môžete sledovať pohodlne v aplikácii vášho telefónu. Vďaka bezdrôtovému prenosu si nemusíte robiť starosti s drôtikom, ktorý obvykle túto funkciu obstaráva. Pri uzatvorení veka grilu Vám tak naozaj nebude nič prekážať. Okrem informácie o teplote mäsa Vám softvér poslúži aj notifikáciami o stave batérie samotnej sondy. Vďaka tomu budete včas vedieť, že je potrebné dať sondu znovu nabiť do dreveného puzdra. Aplikácia je dostupná pre zariadenia s iOS 10.3 a novšie, rovnako ako pre Android 5.0 a vyššie.    

sonda meater

V prípade, že budete mať ďalšie otázky ohľadom sond alebo iného príslušenstva ku grilom či udiarňam, neváhajte a obráťte sa na nás. Volať môžete na našu zákaznícku linku, k dispozícii Vám je aj kontaktný online formulár na našich webových stránkach alebo sa za nami môžete vydať do našej kamennej predajne Vladeko v Tachloviciach. Tu sa môžete s prípadnými otázkami obrátiť na jedného z našich technických poradcov.

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít