AKÝ VEĽKÝ JE LIATINOVÝ TÁL Z GRILU CAMPINGAZ 2 SERIES CLASSIC LX VARIO?

Dobrý deň, chcem sa vás opýtať na liatinový tál, ktorý je súčasťou grilu Campingaz 2 Series Classic LX Vario. Zodpovedá veľkosť tohto tálu roštu z grilu 2 Series Classic L? Rád by som si tál kúpil práve k tomuto grilu, ale bojím sa, že nebude pasovať. Ďakujem za odpoveď.
24.02.2022 Jirka H.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Vami spomínaný plynový gril Campingaz 2 Series LX Vario máme vystavený u nás v predajni v Tachloviciach, kde si ho môžete prezrieť.

plynový gril campingaz

Plný liatinový tál sme vám zmerali a má veľkosť 354 x 306 milimetrov. Nie je však samostatne predajný. Čo sa týka kompatibility s druhým grilom, nemôžeme vám 100% garantovať, že k sebe budú oba produkty pasovať.

Preto vám ako alternatívu odporúčame použiť liatinový tál Premium Barbecue Reversible Cast Iron Griddle, ktorý nájdete v našom internetovom obchode pod katalógovým číslom 2000014577. 

liatinový tál campingaz

Pokiaľ budete mať o gril Campingaz záujem, alebo ak by ste mal nejaké ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Pre tieto účely vám je k dispozícii zákaznícka linka, ďalej kontaktný online formulár na našich webových stránkach alebo nás môžete navštíviť v našej kamennej predajne v Tachlovicích (medzi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde sa vám bude venovať jeden z našich odborných poradcov,  ktorý zodpovie každú vašu otázku a so všetkým vám pomôže.

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít