Aký tál je vhodný do grilu Genesis 310?

Dobrý deň, aký tál si mám zaobstarať ku grilu Genesis 310?
10.09.2019 Petra J.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Pre tento typ grilu neexistuje žiaden liatinový tál, ktorý by sa vložil priamo do grilu Weber Genesis 310 miesto liatinového roštu. Dobrou správou je, že existujú hneď dve možnosti, ktoré sa v tomto grile dajú použít a výborně sa do neho hodia. Prvá z nich je obojstranný liatinový tál pre grily Spirit 300. Tento tál pre trojhorákový Genesis jednoducho položíte na liatinový rošt a môžete sa pustit do prípravy lievancov, slaniny s volským okom, zeleniny, alebo menších kúskov rôzných potravin, ktoré by roštom propadly. Druhá strana je vroubkovaná a výborně sa hodí na grilovanie mäsa. 

liatinový tál pre Genesis 310

Druhou možnosťou je grilovacia doska Plancha pre grily Spirit II. Tato doska je vyrobena z porcelánovo-smaltovej liatiny. Je tiež výborná pre prípravu grilovanej zeleniny, morských plodov, lievacov alebo miešaných vajíčok. Dosku Plancha znovu jednoducho pložíte na liatinový rošt. Rozmerove sa do grilu optimálne hodí a ešte Vám ostane veľa miesta na liatinový rošt pre grilovanie mäsa. Liatinový tál aj dosku Plancha môžeme umiestniť do všetkých trojhorákových Genesisů, taktiež do grilu Weber Genesis 335, Weber Genesis 340 a Weber Genesis E 315.

plancha na gril Genesis 310

V prípade, že si budete chciet obojstranný liatinový tál alebo grilovaciu dosku Plancha kúpit, alebo keby ste sa chceli spýtať na niečo iné, neváhajte a obraťte sa na nás. Volať môžete na našu zákaznicku linku, ďalej je Vám k dispozicii na našich webových stránkách online formulár alebo sa za nami môžete vydať do našej kamennej predajne Vladeko v Tachloviciach za Prahou. Tu sa môžete s prípadnými otázkami obrátit na jedného z našich technických poradcov. 

litinovy-tal-pro-weber-genesis-310-05
litinovy-tal-pro-weber-genesis-310-03
litinovy-tal-pro-weber-genesis-310-01
deska-plancha-pro-weber-genesis-310-05
deska-plancha-pro-weber-genesis-310-03

Aktuality

Archív aktualít