AKÝ OBAL PASUJE NA GRIL NAPOLEON FREESTYLE 425?

Dobrý deň, chcem u vás kúpiť gril Napoleon Freestyle 425. Rád by som si k nemu zaobstaral aj obal. Ten bohužiaľ v súčasnej chvíli nemáte skladom. Pasuje na gril aj iný obal, ktorý máte skladom?
13.06.2022 Marek B.

Naša odpoveď:

aký obal pasuje na gril napoleon freestyle

Dobrý deň, Marek. Máte pravdu, obal, ktorý je priamo určený pre gril Napoleon Freestyle 425 je v súčasnej chvíli u dodávateľa nedostupný a nemožno ho teda objednať. Ku grilu si však môžete objednať od rovnakého výrobcu obal pre gril Napoleon Rogue 425, ktorý na gril tiež dobre pasuje, viď. priložené foto.

Na čo je obal na gril dobrý?

Ako každý iný gril aj Napoleon Freestyle 425 SB vyžaduje starostlivosť. Gril je potrebné čistiť, pretože sa naň neustále práši a sem tiež sa môže zašpiniť počas grilovania. Práve prach Vás po obstaraní obalu už trápiť nemusí, rovnako tak ako odreniny pri skladovaní alebo nepriaznivé počasie ako sneh a dážď.  

gril napoleon freestyle

Vedeli ste že... 
o gril sa musí pravidelne starať nielen zvonku, ale aj zvnútra? Každý typ grilu sa čistí trochu inak. Záleží, či je na uhlie, plyn alebo elektriku. Podstatný je aj materiál, z ktorého je vyrobený rošt a grilovacia vaňa grilu. Prečítajte si článok na našom blogu ako správne vyčistiť gril a dozviete sa viac.  

ako čistit gril

V prípade, že budete mať ďalšie otázky ohľadom plynových grilov Napoleon alebo Vás bude zaujímať čokoľvek ohľadom grilovania, neváhajte a obráťte sa na nás. Môžete volať na našu zákaznícku linku, ďalej je Vám na našich webových stránkach k dispozícii kontaktný online formulár alebo sa za nami môžete vydať do našej kamennej predajne s grilmi a udiarňami Vladeko v Tachloviciach. Tu sa môžete s prípadnými otázkami obrátiť na jedného z našich technických poradcov.

1-jaky-obal-pasuje-na-gril-napoleon-freestyle-425
2-jaky-obal-pasuje-na-gril-napoleon-freestyle-425
3-jaky-obal-pasuje-na-gril-napoleon-freestyle-425

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít