AKÝ JE VÝBER JAZYKOV V APLIKÁCII SADY BEZDRÔTOVÝCH GRILOVACÍCH TEPLOMEROV MEATER BLOCK?

Dobrý deň, prosím Vás, aké jazyky môžete v aplikácii produktu MEATER Block sada bezdrôtových teplomerov na mäso nastaviť? Pýtam sa preto, lebo ho chcem venovať ako darček kamarátovi zo zahraničia.
06.12.2021 Vladimír F.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu otázku. V tomto ohľade by nemal byť problém. Aplikáciu MEATER Block sada bezdrôtových teplomerov na mäso je možné nastaviť hneď v niekoľkých jazykoch. Patrí medzi ne angličtina, dánčina, fínčina, francúzština, holandčina, taliančina, nórčina, nemčina, poľština, španielčina, švédčina – takže poslúži naozaj veľkému rozpätiu zákazníkov.

meater block   

To isté platí aj pre ostatné produkty od rovnomennej značky – MEATER bezdrôtový teplomer na mäso a MEATER+ bezdrôtový teplomer na mäso, ktoré nájdete u nás v ponuke. Aj tieto teplomery totiž využívajú rovnakú aplikáciu. Aplikácia je dostupná ako pre zariadenia s iOS 10.3 a novšie, tak aj pre Android 5.0 a vyššie. Zariadenia sa líšia tým, že obsahujú iba jednu sondu, kým v MEATER Block sade bezdrôtových teplomerov na mäso nájdete sondy hneď štyri.  

meater block                                                 

Ak sonde dochádza energia, aplikácia v telefóne Vás o tom bude informovať. Sonda je totiž pripojená cez Bluetooth s dosahom 50 m. Na nabitie sondy slúži drevený skladovací box, do ktorého stačí sondu umiestniť. Do boxu sa vkladajú tužkové batérie AA. Aplikácia Vám tiež príde vhod kvôli notifikáciam, ktoré Vás tiež upozornia v prípade priblíženia sa k teplotnému limitu. Iste tiež oceníte, že v nej nájdete odporúčané teploty pre rôzne druhy mäsa.

meater block

V prípade, že budete mať ďalšie otázky ohľadom nastavenia zariadenia alebo samotného grilovania, neváhajte a obráťte sa na nás. Volať môžete na našu zákaznícku linku, k dispozícii Vám je aj kontaktný online formulár na našich webových stránkach alebo sa za nami môžete vydať do našej kamennej predajne Vladeko v Tachloviciach. Tu sa môžete s prípadnými otázkami obrátiť na jedného z našich technických poradcov.

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít