Akú wok pánvicu vybrať do grilu Weber Q2400?

Dobrý deň, na Vašich stránkách ma zaujal produkt liatinová wok pánvica s pokličkou a parákom. Hladám wok pánvicu na náš gril Weber Q2400, ale neviem, či je tento výrobok pre náš gril vhodný a bude doň pasovať. Budem musieť ešte niečo dokúpiť? Ďakujem
29.11.2019 Petra V.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku a záujem o náš produkt Liatinová wok pánvica s pokličkou a parákom. Táto pánvica sa do grilu Weber Q2400 úplne nehodí. Pánvica v grile dobre sedí, určite v nej budete môcť pohodlne variť, ale víko grilu s pánvicou vo vnútri nezatvoríte. Snažili jsme sa pre Vás nájsť menšiu pánvičku, ktorá by do grilu seděla, ale bohužial menšiu wok pánvicu v ponuke ani Weber ani iný výrobca, ktorých produkty ponúkame, nemá. 

V prípadě, že si budete chcieť aj tak wok pávicu objednať alebo keby ste sa chcela opýtať na niečo iné, neváhajte a obráťte sa na nás. Pre tieto účely môžete využiť našu zákaznícku linku, prípadne nás môžete osloviť cez kontaktný online formulár na našich webových stránkach alebo za nami môžete prísť do našej predajne Weber World Vladeko v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudná pri Prahe), a vaše prípadné otázky Vám zodpovie jeden z našich technických poradcov.

wok-panev-do-weber-q2400-0001
wok-panev-do-weber-q2400-0002
wok-panev-do-weber-q2400-0004

Aktuality

Archív aktualít