AKÚ ROTISSERIU KÚPIŤ KU GRILU MONOLITH BASIC?

Dobrý deň, mám keramický gril Monolith Basic a rád by som sa spýtal, či k nemu bude pasovať rotisseria pre grily Monolith Classic. Ďakujem.
24.11.2023 Slávo C.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, Slávo, ďakujeme Vám za otázku. Keramický gril Monolith Basic je zjednodušená verzia modelu grilu Monolith Classis. Grilovacia vaňa oboch týchto grilov má priemer 46 cm, teda rotisseria pre grily Monolith Classic bude úplne pohodlne pasovať aj na Váš gril.

rotisserie monolith basic

Rotisserie pre grily Monolith Classic je perfektná na prípravu kurčiat, gyrosu a väčších kusov mäsa na ražni a je navrhnutá výhradne pre keramické grily Monolith. S klinovitým tvarom nadstavca je možné mäso ražniť aj so zatvoreným vekom grilu. Batériový motor ražňa je odolný a dostatočne silný. Jeho súčasťou je aj kovový kryt, ktorý ho chráni proti žiare z grilu.

Vedeli ste že…

... k otočnému ražňu Monolit je možné dokúpiť súpravu ihiel pre rotisseriu Monolit Classic, vďaka ktorej môžete grilovať až 7 špízov či šašlikov naraz. Jednotlivé ihly sú tiež otáčané pomocou batériového motorčeka, takže dochádza k perfektnému opečeniu jedla rovnomerne zo všetkých strán.

rotisserie monolith basic

V prípade, že budete mať o príslušenstvo ku grilom Monolith záujem, alebo by ste sa chceli ešte na niečo opýtať, neváhajte a obráťte sa na nás. Volať môžete na našu zákaznícku linku, ďalej je Vám na našich webových stránkach k dispozícii kontaktný online formulár alebo sa za nami môžete vydať do našej kamennej predajne s grilmi a udiarňami Vladeko v Tachloviciach. Tu sa môžete s prípadnými otázkami obrátiť na jedného z našich technických poradcov.

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít